۴
ميرمحمدی:

۴۰۰ تشكل و ۱۸ حزب در يزد نشان از ظرفيت عظيم مردمی است

  • ۸بازدید
  • ۴ رای
  • ۰ دیدگاه

یزدـ استاندار یزد با بیان اینکه در استان یزد ۴۰۰ تشکل و ۱۸ حزب فعالیت می کنند، گفت: این تشکل ها نشان از ظرفیت عظیم مردمی در استان یزد دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد میرمحمدی، عصر چهارشنبه در جلسه نخبگان اجتماعی و فرهنگی استان یزد با قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: نقش اصلی را در همه زمینه ها مردم بر عهده دارند و استان یزد نیز با بهره مندی از تشکل های مردم نهاد و احزاب، ظرفیت بسیاری خوبی در زمینه استفاده از پتانسیل های مردمی دارد.

وی با بیان اینکه مردم سرمایه انسانی ارزشمندی هستند، تاکید کرد: این سرمایه انسانی باید بالنده و شکوفا شود و برای این سرمایه به فضای باز و آزادی اندیشه نیاز است که البته دولت در صدد ایجاد این فضاست.

میرمحمدی تصریح کرد: دولت در این مسیر شفاف ‌است و ملاحظه کاری ‌ها را کنار می ‌زند و مسائلی که موجب تبعیض می‌شود را در نظر نمی گیرد و بر روی طیف جوان تکیه بسیاری دارد.

استاندار یزد ادامه داد: دولت همچنین روی اقشار فرهیخته تاکید دارد زیرا به عنوان بالانس کننده جامعه و حلال مشکلات محسوب می‌شوند و دولت نمی‌خواهد تجربه آنها را از دست بدهد بنابراین از افراد مجرب و فرهیختگان کمک و از آنها برنامه می‌گیرد.

وی تاکید کرد: قدرت هم‌ افزایی مردم می‌ تواند همه عوامل آسیب ‌زا را از جامعه کنار بزند و امیدواریم با حضور فرهیختگان و نخبگان، همه افراد جامعه راهکارهایی موثرتر از قبل برای بهبود فرهنگی و تاثیرگذاری بر روی ملل مختلف ارائه کنند و کشور ما به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند زیرا این ظرفیت در کشور وجود دارد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.