۱
هاشمی بیان کرد/

۹ دی حرکت خود جوش مردم برای دفاع از رهبری و نظام بود

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

قم - مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران قم گفت: ۹ دی حرکت خود جوشی بود که مردم ایران در دفاع از نظام و رهبری به خیابان ها آمدند و آن حماسه بزرگ را آفریدند.

به گزارش خبرنگار مهر‏، سید جواد هاشمی قبل از ظهر چهارشنبه در نشست خبری همایش «پیشگامان بصیرت مدافعان ولایت» اظهار داشت: ۹ دی حرکت خود جوشی بود که مردم ایران در دفاع از نظام و رهبری به خیابان‌ها آمدند و آن حماسه بزرگ را آفریدند.

وی ادامه داد: در بحث ولایت فقیه در اصل پنج قانون اساسی رابطه میان رهبری و مردم به طور کامل مشخص شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم عنوان کرد: در ۹ دی چهره نکبت بار خاموش دلان معلوم شد و مردم با شعارهای خود تمامی خدعه‌ها و نیرنگ‌هایی که دشمنان به کار برد را باطل کردند.

وی افزود: سران فتنه و دشمنان می‌خواستند جامعه اسلامی را تهی کنند و به فساد بپردازند و مقاصد خود را دنبال کنند‏، اما رهبری ایران در توطئه فتنه کوشیدند آنچه که در جامعه مبهم است آشکار شود.

هاشمی عنوان کرد: سران فتنه آگاهانه و یا مغرضانه قدم در راه از بین بردن ارزش‌های اسلامی گذاشتند و طاغوت را مبنا قرار دادند و آب در آسیاب دشمن ریختند.

وی بیان کرد: عده‌ای بعد از انتخابات جامعه ایران را دچار چالش کردند‏ و بزرگ‌ترین حماسه مردمی را به تخریب بیت المال و آتش زدن اموال عمومی و توهین به عاشورای حسینی تبدیل کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم با بیان اینکه بصیرت مردم ایران سدی محکم در برابر فتنه‌ها و زیاده‌خواهی‌های دشمنان است، عنوان کرد: ملت ایران با ایثار جان و مال خویش در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان ایستاد.

وی ادامه داد: استکبار و دشمنان هنگامی که دیدند مردم با حماسه ۹ دی در مقابل آنان ایستادند، شکست را پذیرفتند‎، حرکت در مسیر آرمان‌های شهدا و امام شهیدان و ولایت پیروزی ما را در تمام میدان‌های حق علیه باطل به دنبال دارد.

هاشمی بیان کرد: امروز وظیفه ما است که درس ایمان و استقامت در برابر نفاق و توطئه‏ حضور در صحنه‌های ملی و اسلامی را بیشتر از قبل فرا بگیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همایش پیشگامان بصیرت مدافعان ولایت از سوی بنیاد شهید و ایثارگران قم با سخنرانی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور و قرائت دعای سمات خانواده‌های شهدا روز جمعه ۱۲ دی ماه رأس ساعت ۱۶ در حسینیه امام خمینی(ره) دفترمقام معظم رهبری قم برگزار می شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.