پخش مستندی از حاشیه‌های سفر رئیس‌جمهور به نیویورک

نيويورك,حسن روحاني

حاشیه‌های سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و سخنرانی وی در 69امین اجلاس عمومی سازمان ملل و همچنین حضور لئوناردو دی‌کاپریو به عنوان سفیر صلح در مجمع عمومی سازمان ملل، قرار است در مستند «خیابان یکم» به روی آنتن برود.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مستند «خیابان یکم» درباره سفر دکتر روحانی به نیویورک برای حضور و سخنرانی در 69‌امین اجلاس عمومی سازمان ملل است.

«خیابان یکم» در دو قسمت 35 دقیقه‌ای آماده شده و در آن به حاشیه‌های سفر رئیس جمهور، دیدارهای دوجانبه با روسای کشورهای مختلف، دیدار با گروه‌های مختلف امریکایی (مدیران رسانه‌های بین‌المللی، اقتصادیون و...) سخنرانی در اجلاس آب و هوا، دیدار با ایرانیان ساکن آمریکا، مصاحبه با شبکه‌های خبری و سخنرانی در مجمع عمومی می‌پردازد.

همچنین بررسی اهمیت سفر امسال و بازتاب‌های سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی و نیز حضور لئوناردو دیکاپریو، بازیگر سرشناس سینما از دیگر نکات مستند است.

مستند «خیابان یکم» به کارگردانی جواد توانا و محمد شکیبانیا ساخته شده است و روز چهارشنبه - دهم دی ماه - قبل از اخبار شبانگاهی 21 و پنج‌شنبه - یازدهم دی ماه - بعد از اخبار شبانگاهی 21 از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام

کد N652194