در نطق پیش از دستور؛

نایب رییس مجلس سال نو میلادی را تبریک گفت

مجلس

ابوترابی با تبریک آغاز سال جدید میلادی و ضمن گرامیداشت شهادت سردار حمید تقوی وی را حلقه پیوند بین ملت ایران و عراق برای دفاع از حریم اسلام و مبارزه با استکبار جهانی دانست.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک آغاز سال جدید میلادی و ظمن گرامیداشت شهادت سردار حمید تقوی وی را حلقه پیوند استواری بین دو ملت ایران و عراق برای دفاع از حریم اسلام و مبارزه با استکبار جهانی و مزدوران دست‌نشانده آن در منطقه دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد در نطق پیش از دستور در صحن علنی مجلس سال جدید میلادی را تبریک و افزود: حضرت مسیح (ع)، یکی از پیامبران بزرگ الهی به شمار می‌رود و در نزد خدای سبحان از مقام و منزلت و جایگاه ویژه و استثنایی و فاخر برخوردار است.

وی همچنین با تسلیت به مناسبت تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) ادامه داد: لازم می‌دانم شهادت حضرت امام حسن عسگری را به همه مسلمانان جهان و پیروان آن حضرت عرض تسلیت بگویم و آغاز ولایت و امامت منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر (عج) که در این سال مقارن شده است با میلاد حضرت مسیح (س) را محضر عموم مسلمانان و همه انسان‌های دلباخته به حق که در انتظار استقرار عدالت در کره خاکی هستند نیز عرض تبریک دارم.

نماینده مردم تهران همچنین با اشاره به شهادت سردار حمید تقوی اضهار داشت: شهادت این سردار اسلام را خدمت رهبر معظم انقلاب و یکایک مدافعان از حریم حق، نیروهای انقلاب، نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس تبریک و تسلیت می‌گویم

ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: سردار تقوی در راه دفاع از امنیت ملت عراق و حراست از مردم مسلمان سامرا و حرم مطهر امام حسن عسکری (ع) حلقه پیوند استواری بین دو ملت ایران و عراق برای دفاع از حریم اسلام و مبارزه با استکبار جهانی و مزدوران دست‌نشانده آن در منطقه است.

کد N651846