استاندار هرمزگان خبر داد:

رئیس جمهوری برای بازدید از رزمایش محمدرسول‌الله (ص) به جاسک سفر می کند

سیاسی

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: رئیس‌ جمهوری روز چهارشنبه 10 دی به منظور بازدید از رزمایش محمد رسول‌الله(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران به جاسک در استان هرمزگان سفر می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جاسم جادری استاندار هرمزگان در خصوص سفر رئیس جمهوری به جاسک عنوان کرد: دکتر روحانی رئیس‌ جمهوری به منظور بازدید از رزمایش محمد رسول‌الله ارتش به جاسک سفر می کند و رئیس جمهوری در جریان سفر خود با نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که در منطقه حضور دارند، دیدار خواهد کرد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه گزارشی از مشکلات منطقه آماده شده است، افزود: گزارش‌هایی آماده کرد‌ه‌ایم که در کنار بازدید ریاست جمهوری از شهرستان جاسک و پروژه‌های در حال اجرا به ایشان ارائه و نحوه پیشرفت آنها و برنامه‌هایی که برای آینده شهرستان و توسعه آن پیش‌بینی شده، نیز شرح داده می‌شود.

وی ادامه داد: امیدواریم حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری در جاسک موجب رفع مشکلات مردم و زمینه ساز رشد و شکوفایی این شهرستان باشد.

شایان ذکر است؛ دکتر روحانی رئیس جمهوری نیز پیش از سفر به جاسک و در چابهار عنوان کرد: در سفرهایی که به هرمزگان و سیستان و بلوچستان داشتیم، اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی مورد تأکید و تصویب قرار گرفت که برخی از آنها در جاسک و برخی در سواحل مکران چابهار قرار دارد و امروز به چابهار آمدیم تا از طرح‌های مربوط به این شهرستان که اجرای برخی آغاز شده و برخی دیگر در حال اجرایی شدن است بازدید کنیم و ببینیم که در چه مرحله‌ای قرار دارند و چگونه باید پیشرفت کنند.

رییس‌ جمهوری اظهار داشت: فردا نیز به جاسک سفر خواهیم کرد که عمدتاً برای حضور و بازدید از رزمایش محمدرسول‌الله(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود و در کنار آن از پروژه‌های در حال اجرای جاسک، نیز بازدید کرده و نحوه پیشرفت آنها را مرور خواهیم کرد.

همچنین استاندار هرمزگان امروز سه شنبه وارد شهرستا جاسک در شرق هرمزگان شد و با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.