گرامی‌داشت حماسه 9 دی با حضور رئیس دفترمقام معظم رهبری در وزارت اطلاعات

سیاست داخلی

ما هرچه داریم از امام امت (ره) است او بود که کمر طاغوت را شکست و اسلام را در کشور ایران زنده کرد شما در هیچ جای دنیا کشوری را نمی‌یابید که بر مبنای اسلام اداره شود.

مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی با حضور رئیس دفترمقام معظم رهبری در وزارت اطلاعات برگزار شد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در این مراسم با اشاره به فتنه 88 که توسط آمریکا و ایادی استعمار و فریب‌خوردگان داخلی درکشور رخداده بود گفت: فتنه خطرناکی که توسط استکبار و در رأس آن آمریکا و عده‌ای قدرت‌طلب و فریب‌خوردگان داخلی برای این کشور رخداد با حضور حماسی، بی‌بدیل و همت مردانه مردم و تدبیر مقام معظم رهبری خاتمه پیدا کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: این مردم ما تحمل توهین به حضرت ابا عبدالله (ع)،آتش زدن مسجد و جسارت و هتک حرمت به عکس امام راحل(ره) که این انقلاب را هدایت و این نظام را و فرهنگ شهادت و ایثار را در این کشور زنده کرد ندارند.

وی گفت: ما هرچه داریم از امام امت (ره) است او بود که کمر طاغوت را شکست و اسلام را در کشور ایران زنده کرد شما در هیچ جای دنیا کشوری را نمی‌یابید که بر مبنای اسلام اداره شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه گفت: شما عزیزان با گرفتن لقب زیبای سربازان گمنام امام زمان(عج) که این لقب را هم از دو لب مبارک امام راحل خارج و بر شما انتصاب دادند، همه، مؤمن، متدین، ارادتمند به مقام معظم رهبری هستید و من این را با تمام وجود حس می‌کنم و مسئولیت اطلاعات کشور بسیار عظیم است شما باید برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایت خداوند تلاش کنید.

کد N651350