گرامی داشت حماسه 9 دی با حضور رئیس دفترمقام معظم رهبری در وزارت اطلاعات

9 دي

مراسم گرامی داشت حماسه ی 9 دی باحضورحجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفترمقام معظم رهبری دروزارت اطلاعات برگزارشد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در این مراسم با اشاره به فتنه 88 که توسط آمریکا وایادی استعمار و فریب خوردگان داخلی درکشور رخداده بود گفت :«فتنه خطرناکی که توسط استکبار و در رأس آن آمریکا و عده ای قدرت طلب و فریب خوردگان داخلی برای این کشور رخداد با حضور حماسی،بی بدیل و همت مردانه مردم و تدبیر مقام معظم رهبری خاتمه پیدا کرد».

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود : این مردم ما تحمل توهین به حضرت ابا عبدالله (ع) ،آتش زدن مسجد وجسارت وهتک حرمت به عکس امام راحل(ره) که این انقلاب را هدایت واین نظام را و فرهنگ شهادت و ایثار را دراین کشور زنده کرد ندارند.

وی گفت: ماهرچه داریم ازامام امت (ره) است او بودکه کمر طاغوت را شکست واسلام را درکشور ایران زنده کرد شما در هیچ جای دنیا کشوری را نمی یابید که برمبنای اسلام اداره شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه گفت : شما عزیزان با گرفتن لقب زیبای سربازان گمنام امام زمان(عج) که این لقب را هم از دو لب مبارک امام راحل خارج و بر شما انتصاب دادند، همه، مؤمن، متدین،ارادتمند به مقام معظم رهبری هستید و من این را با تمام وجود حس می‌کنم و مسئولیت اطلاعات کشور بسیار عظیم است شما باید برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و رضایت خداوند تلاش کنید.

انتهای پیام

کد N651314