نماینده ملاوی و پل‌دختر:

در مورد 9 دی هیچ ملاحظه‌ای جز فرمایشات مقام رهبری نداریم

مجلس

ملتی که در عرصه هشت سال دفاع مقدس سربلند شد، و نهم دی ماه نیز با سربلندی بیرون آمد. امیدوارم ملت ایران وضعیتی که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد.

ملاوی و پل‌دختر  تاکید کرد: 9 دی امتحانی الهی بود، ملتی که در عرصه هشت سال دفاع مقدس سربلند شد، و نهم دی ماه نیز با سربلندی بیرون آمد. امیدوارم ملت ایران وضعیتی که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد.

 به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی کائیدی در صحن علنی مجلس با بیان اینکه از من خواسته شده است تا با ملاحضه حرف بزنم، گفت: فکر می‌کنم راجع به  9 دی و پاسداشت آن هیچ ملاحظه‌ای به جز فرمایشات مقام رهبری نداریم. 9 دی ماه حضور پرشکوه و عاشورایی مردم در دفاع از جمهوری اسلامی و میثاق با ولایت بود.

وی افزود: فتنه 88 به فرمایش رهبری فتنه  بزرگی بود که در نهایت باعث تشدید تحریم‌های هوشمند علیه ملت شد که در حال حاضر نیز آثار تشدید تحریم‌ها در بین مردم و در زندگی آنها هویداست. فتنه‌گران دو هدف را دنبال کردند ولی زهی خیال باطل. این مردم خودشان به فرمان مقام معظم رهبری انقلاب را علم و با جان فشانی و تقدیم شهدا در تمام صحنه‌های انقلاب، نظام و انقلاب اسلامی را پایداری کردند و با حضور به موقع و با بصیرت در نهم دی ماه مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران زدند.

این نماینده ادامه داد: در تاریخ انقلاب اسلامی دو حادثه مهم و فراموش نشده‌ وجود دارد؛ حادثه اول هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس است و حادثه دوم فتنه سال 88 است. در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، ملت ایران دشمن را به خوبی می‌شناخت و مرز بین حق و باطل به خوبی مشخص بود ولی در فتنه 88 برنامه‌ریزی بلندمدت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل و سرمایه‌گذاری بر روی عوامل داخلی و زخم خوردگان از انقلاب اسلامی که برخی از خواص بی‌بصیرت و سابقه‌داران در انقلاب و وابستگان آنان در فتنه میدان‌داری می‌کردند با این هدف که به بهانه تقلب و ایجاد غبار، باطل را به مانند حق نشان دهند.

کائیدی خاطرنشان کرد: 9 دی امتحانی الهی بود. ملتی که در عرصه هشت سال دفاع مقدس سربلند شد، و نهم دی ماه نیز با سربلندی بیرون آمد. امیدوارم ملت ایران وضعیتی که در مقابل فتنه‌ها و طغیان‌ها واکسینه شده را ادامه دهد.

کد N650588