۱
مظفر در مراسم ۹ دی:

فتنه ۸۸ جنگ احزاب عليه ملت ايران بود/فعاليت ۷۰ اتاق فكر در آشوب‌های ۸۸

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

بندرعباس - عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: فتنه ۸۸ يك جنگ احزاب عليه ملت ايران بود و همه بدخواهان و كينه توزان در فتنه حضور يافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین مظفر پیش از ظهر سه شنبه در اجتماع مردم بندرعباس به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی با بیان اینكه با ظهور انقلاب اسلامی منافع استكبار جهانی در كشور ما قطع شد، عنوان كرد: پس از انقلاب نظام سیاسی جدیدی به نام جمهوری اسلامی در كشور ما شكل گرفت كه این نظام و انقلاب از آغازین روزهای خود همواره مورد غضب و خشم دشمنان بوده اند.

وی ادامه داد: دشمنان با فتنه های مختلف هزینه هایی را بر كشور ما تحمیل كردند اما ملت ایران همواره با تمامی سرمایه های مادی و معنوی خود در برابر این فتنه انگیزی ها به پا خواسته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: حتی جنگ هشت ساله كه با حضور بیش از ۴۰ كشور علیه ما شكل گرفت نتوانست كوچكترین خللی در عزم و اراده ملت ایران وارد كند و مردم ما با صلابت از گردنه های حساس و توطئه ها عبور كرده اند.

مظفر تصریح كرد: ملت ایران ممكن است در مواقعی انتقادهایی نسبت به عملكرد مسئولان كشور داشته باشند اما هرگز بر سر آرمان ها و مبانی انقلاب اسلامی با كسی شوخی ندارند و منافع ملی را جایگزین منافع فردی نمی كنند.

وی فتنه ۸۸ را در استمرار دیگر فتنه های دشمنان در طول دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این فتنه به دلیل كج اندیشی، غفلت و هواپرستی برخی نخبگان هزینه های بسیاری را بر ملت ما تحمیل كرد.

این نماینده مردم تهران در مجلس اضافه كرد: فتنه ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آغاز و با پشتیبانی استكبار جهانی، صهیونیست ها و گروههای نفاق منجر به تحریك احساسات عده ای از جوانان و موجب ریزش عده ای از نخبگان و رویش فراوانی از بدنه مردم شد.

مظفر خاطرنشان كرد: فتنه ۸۸ یك جنگ احزاب علیه ملت ایران بود و همه بدخواهان و كینه توزان در فتنه حضور یافتند و ۱۷ سفارتخانه غربی در كشور و نزدیك به ۷۰ اتاق فكر به رهبری كاخ سفید در هماهنگی آشوب های این فتنه نقش داشتند.

وی گفت: اقدامات ساده اندیشانه برخی نخبگان موجب شد تا دندان طمع دشمن تیزتر شود و گستاخانه تغییر نظام را پیگیری كنند و دگراندیشان نیز با تمسك به انقلاب های مخملی كشور را به آشوب كشاندند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینكه ملت ایران و مقام معظم رهبری در روزهای آغازین فتنه با نجابت، بردباری داشتند، عنوان كرد: در زمستان ۸۸ آشوب های فتنه رویكرد براندازانه پیدا كرد و فتنه گران به عاشورای حسینی اهانت كردند و با كتك زدن عزاداران، در روز عاشورا سوت و كف زدند و اینجا خون مردم به جوش آمد.

مظفر بیان داشت: در روز ۹ دی سیل و موج جمعیت در كشور برای دفاع از ارزش ها حماسه ای جاودانه را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.