یک فعال دانشجویی:

9دی یک حماسه الهی است

دانشجويي,9 دي

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت:9دی یک حماسه الهی است، در 9 دی مردم بار دیگر نشان دادند در لحظه های سخت انقلاب، همیشه مدافع ارزش ها و پشتیبان ولایت خواهند بود.

رضانظری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،اظهار کرد:مردم در 9 دی نشان دادند از بعضی از خواص نیز جلوترند؛ چراکه در فتنه 88 دیدیم بعضی دچار لغزش شدند و نتوانستند شرایط را تحلیل کنند و عمل به هنگام و به موقع انجام دهند. در آزمون خواص برخی مردود شدند و کج راهه رفتند.

وی ادامه داد:مردم وقتی از عملکرد بعضی از خواص ناامید شدند و دیدند دشمن به دنبال این است که به واسطه فتنه گران نشان دهد مردم ایران از اسلام، امام حسین و انقلابشان برگشته اند، احساس وظیفه کردند و به خیابان ها آمدند و نقشه دشمن را نقش بر آب کردند و بساط فتنه و فتنه گران را جمع کردند.

این فعال دانشجویی همچنین تصریح کرد:حضور پرشکوه و حماسی مردم که حتی بعضی از رسانه های خارجی اذعان کردند این جمعیت جز در تشییع پیکر امام (ره)نبود و شبیه حوادث پیروزی انقلاب اسلامی بود، پیام های زیادی به دشمنان خارجی و سیاستمداران داخلی دارد.مردم نشان دادند همیشه در صحنه اند. کدام کشور دنیا را سراغ داریم که با گذشت بیش از سی و پنج سال از انقلابشان، مردم همچنان با ایمان و عزم راسخ در صحنه باقی مانده باشند.

نظری همچنین تصریح کرد: با همه مشکلات اقتصادی و فرهنگی اما همیشه در راهپیمایی ها و آزمون های بزرگ حاضر و پیروز هستند. مسئولان باید قدر این مردم را بدانند و شکرگذار باشند. خدمت صادقانه تنها پاداش به این مردم می تواند باشد. سران سه قوه باید با اتکاء به همین مردم و با استفاده از توان و ظرفیت داخلی به حل مشکلات کشور بپردازند و به فکر پیشبرد اقتصادی و علمی کشور باشند.

وی تاکید کرد: دی متعلق به همه وفاداران نظام اسلامی است. آنان‌که مرز خود را با دشمن خارجی و برانداز و منافق داخلی مشخص کرده اند. آنانکه به ارزش ها، قانون اساسی و ولایت فقیه اعتقاد دارند. همه احزاب و گروه ها باید 9دی را شاخص خود قرار دهند.

انتهای پیام

کد N649586