۳
بیانیه حزب موتلفه اسلامی؛

قیام 9 دی جمهوریت و اسلامیت نظام را تثبیت کرد

  • ۳بازدید
  • ۳ رای
  • ۰ دیدگاه

حزب موتلفه اسلامی طی بیانیه ای فتنه 88 را شورش اشرافیت علیه رای محرومین دانست و تاکید کرد: قیام 9 دی بصیرت مردم را در صیانت از جمهوری اسلامی به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن کامل بیانیه حزب موتلفه اسلامی به مناسبت حماسه 9 دی بدین شرح است:

قیام حماسی و تاریخی 9 دی در سال 88 خط بطلانی بر 8 ماه فتنه‌گری و وطن‌فروشی جماعتی بود که به گذشته خود پشت کرده و دست در دست دشمنان اسلام به نبرد با ملت ایران روی آورده بودند. فتنه 88 دعوت از بیگانگان برای مداخله در امور داخلی و اعلام پناهندگی به اجانب برای ضربه به ملت بود. فتنه 88 یک شورش علیه حق‌الناس رای ملت بود آن هم با همکاری و همیاری منافقین و سرویسهای رژیم صهیونیستی، سیا و ام آی 6.

فتنه 88 یک رونمایی شفاف از منافقین جدید و پیوند آنها با منافقین قدیم بود.

حزب موتلفه اسلامی نکاتی را در این مورد از باب یادآوری اعلام می‌دارد.

1- سران فتنه در داخل و خارج هنوز سودای فتنه‌گری دارند و می‌خواهند فتنه سال 88 را باز تولید کنند. پروژه رفع حصر گوشه‌ای از تلاش آنها را افشاء می‌کند.

2- فتنه 88 شورش اشرافیت بر رای محرومین و مستضعفین و کودتا علیه رأی ملت بود.  قیام 9 دی بصیرت و هوشیاری مردم را در صیانت از جمهوری و ایستادگی در برابر کودتاچیان را در منطقه و جهان به نمایش گذاشت.

ایران برخاسته از فتنه 88 مقتدرتر و تواناتر از گذشته در عرصه‌های جهانی خود را نشان داد.

3- هر گونه سخن از رفع حصر سران فتنه بدون توبه و عذرخواهی و بدون رسیدگی به خسارات مادی و معنوی آنان یک فریب است. در فتنه 88 سخن از شهادت 22 تن از مظلوم‌ترین اقشار جامعه است و سران فتنه مرتکب قتل شدند باید پاسخگوی این جنایت به لحاظ حقوقی باشند.

4- فتنه‌گران اکنون در حال نزدیک شدن به دولت یازدهم برای شکل‌دهی به فتنه ای جدید هستند. باید هوشیار بود و اجازه نداد فتنه گران امنیت و اقتدار ملی را به چالش بکشند.

5- قیام 9 دی جمهوریت و اسلامیت نظام را تثبیت کرد. ملت دیگر در هیچ انتخاباتی به هیچ نامزدی اجازه فتنه‌گری نمی‌دهد. شورای نگهبان باید با شناخت کافی نسبت به نامزدها از وقوع هر فتنه قبل و بعد از انتخابات جلوگیری کند. مردم به این نهاد مقدس اعتماد دارند و آن را فصل‌الخطاب می‌دانند.

6- مثلث آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در فتنه 88 شکست سختی خوردند. سربازگیری آنها از اردوگاه انقلاب با شکست روبرو شد و ملت در قیام 9 دی این شکست را با اقتدار اعلام کردند و به فریب خوردگان و بازی‌خوردگان غرب در فتنه نبرد نرم دشمن نفرین فرستادند و آنها را از صفوف منظم خود جدا کردند.

صف انقلاب و ضد انقلاب در قیام 9 دی بطور شفاف روشن شد و این پیروزی بزرگی برای انقلاب و شکست سختی برای دشمنان اسلام و نظام بود.

7- حزب موتلفه اسلامی به شهدای مظلوم فتنه 88 درود می‌فرستد و برای آنها آرزوی محشور شدن با شهدای بدر و حنین را دارد. حزب موتلفه اسلامی در پیشگاه خداوند و ملت ایران سوگند یاد می‌کند دست از انقلاب و رهبری بیدار آن بر نمی دارد و تا پای جان حاضر است در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خمینی کوشا باشد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.