سردار رجبی:

حماسه 9 دی غدیر به یادماندنی برای انقلاب اسلامی بود

سیاسی

سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: حماسه 9 دی غدیر به یادماندنی برای انقلاب اسلامی ایران بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدحسین رجبی ظهر امروز دوشنبه در همایش رهپویان ولایت که در مجتمع فرهنگی نور اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان در سنندج برگزار شد، گفت: کسانی که طالب و خواهان اقتدار کشور هستند باید در اجتماع بزرگ مردم در 9 دی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه فتنه 88 برآیند تمامی توطئه ها و اقدامات ناموفق دشمن بود، عنوان کرد: مردم با حضور خود در سالروز وقوع حماسه 9 دی بار دیگر برائت خود را از دشمنان و دست نشانده های آنها ابراز و اعلام می کنند.

وی با اشاره به اینکه ریشه و نطفه فتنه 88 در یک ماه، هفته و یا یک روز شکل نگرفت، اظهارداشت: ریشه این فتنه را می توان در توطئه های طراحی و اجرا شده دشمن که با شکست مواجه شده بود، یافت.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: اگر فتنه 88 کامل ترین و جامع ترین توطئه دشمن علیه انقلاب برای براندازی نظام بود حضور قاطع مردم نیز قاطع ترین پاسخ دندان شکن به فتنه گران بود.

سردار رجبی سه عنصر پیروزبخش در فتنه 88 را خدامحوری، وجود رهبری و مردم ذکر کرد و افزود: موقعیت و زمان شناسی مردم در فتنه 88 یکی از ویژگی های برجسته  واقعه 9 دی است که اینگونه اقشار مختلف خط بطلانی بر افکار و اقدامات دشمن کشیدند.

وی بهترین نمود حماسه 9 دی را دشمن شناسی آحاد مختلف مردم خواند و بیان کرد: واقعه 9 دی غدیر به یادماندنی برای انقلاب اسلامی ایران بود که در تاریخ کشور برای همیشه ثبت و ماندگار خواهد ماند.

وی عنوان کرد: میزان اثرگذاری انقلاب اسلامی ما در سایر کشورهای دنیا بی بدیل است و این مهم نتیجه نشاخت و بصیرت مردم و ایستادگی و حضور همیشه در صحنه آنها است.

این همایش به همت سازمان بسیج کارمندان استان کردستان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان و شورای هیات های مذهبی برگزار شد.