/حضور مردم، پشتوانه همیشگی نظام/

نماینده خرم‎آباد: مسئولان با پاکدامنی از امانت مردم محافظت کنند

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس گفت: دشنمان بخواهند کج رفتاری کنند مردم با آنان برخورد می‎کنند.

ابراهیم آقامحمدی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، در رابطه با حماسه 9 دی، بیان کرد: مردم ایران برای خدا انقلاب کردند و هدف آنها اجرای احکام اسلامی و برقراری اصول دین بوده است.

وی اضافه کرد: 9 دی نیز به عنوان نمونه‎ای از حضور حماسی مردم برای عناصر فتنه و همه ما عبرت‎آموز بود و نشان داد که آنان هنوز افراد وفادار به امام و چارچوب نظام هستند.

آقامحمدی ادامه داد: نظام سرمایه خوبی به نام مردم دارد؛ آنان در زمانی که سخت‎ترین وضعیت معیشت را داشتند وقتی دیدند انقلابشان مورد هجمه و تهدید عوامل ناسپاس و دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفته و به صحنه ورود پیدا و از آرمان‎های امام و نظام دفاع کردند.

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس اظهار کرد: این برای دشمنان درسی است که اگر بخواهند به اهداف نظام و امام کج‎رفتاری کنند مردم با هر سوابقی که دارند با آنان برخورد می‎کنند چراکه صاحبان اصلی نظام‎اند و با هر نوع بدرفتاری مبارزه می‎کنند و آن را بر سر جایش می‎کوبند.

وی با اشاره به نقش مسئولین در مقابل مردم گفت: مسئولین باید صادقانه تمام تلاش خود را به کار بندند که با پاک‎دامنی به امانت مردم خیانت نکنند و از ناپاکی‎ها، بدرفتاری‎ها و رفاه‎طلبی‎ها خودداری کنند.

مردم اجرای درست اسلام، رفع تبعیض را می‎خواهند، امید می‎رود آنان اجرای عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند تا مردم با دیدن تلاش و کوشش آنها هر چه بیشتر به انقلاب و ارزش‎های اسلامی عمل کنند و به آن پایبند باشند.

انتهای پیام

کد N649148