۱
حجت الاسلام ارزانی:

حماسه نهم دی روز اتحاد مردم و ولایت فقیه در مقابل فتنه گران بود

  • ۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

اصفهان- رئیس اداره امور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: حماسه نهم دی روز بصیرت و اتحاد مردم و ولایت فقیه در مقابل فتنه گران داخلی و خارجی بود.

حجت الاسلام امیر ارزانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حماسه نهم دی یادآور دفاع مردم از مکتب اهل بیت(ع) و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی بیان داشت: در این روز ملت ولایت‌مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی برائت خود را از سران فتنه و سردمداران استکبار اعلام و با مقام معظم رهبری بیعت دوباره بستند.

رئیس اداره امور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: ۹ دی روزی است که همه مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی نشان دادند که به این جمله حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد» ایمان و اعتقاد قلبی دارند و به آن جامه عمل می پوشانند.

وی با بیان اینکه نهم دی‌ در تاریخ سیاسی ما به عنوان روز بصیرت و حماسه ملی معروف است، گفت: باید ۹ دی را یک وسیله برای سنجش افراد قرار دهیم و ببینیم که چقدر نسبت به شعارهایی که می‌دهند، وفادارند.

رئیس اداره امور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید مواظبت کنیم که با بصیرت، جامعه و آحاد مردم رفتارشان از مسیر اصلی انقلاب منحرف نشوند.

وی بیان داشت: حماسه بی نظیر نهم دی روز جاودانگی اتحاد مردم و رهبری، روز نمایش غیرت ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی و ولایت فقیه، روز بصیرت و هوشیاری مردم در دفاع از آرمان‌های امام، انقلاب، شهیدان و روز رسوایی فتنه گران بود.

حجت الاسلام ارزانی با اشاره به همکاری جریان‌های معاند نظام در داخل و خارج از کشور در برافروختن آتش فتنه در کشور، اظهار داشت: هدف اصلی معاندان براندازی نظام ولایی و اسلامی بوده است ولی همان گونه که فتنه سال ۸۸ با اتحاد مردم و رهبری به شکست انجامید، با عنایت خداوند متعال و با درایت و صلابت رهبری معظم انقلاب و بصیرت و وظیفه‌شناسی مردم، توطئه ها و فتنه های پس از این نیز محکوم به شکست است.

وی اضافه کرد: به علت اهمیت موضوع مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی در مراکز فرهنگی، دانشگاه ها، مدارس، ادارات دولتی برای اقشار مختلف مردم به تبیین روز ۹ دی و اهمیت تبعیت از ولایت فقیه در قالب نشست های علمی، همایش، کارگاه های آموزشی، به ایراد سخنرانی پرداختند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.