حجت الاسلام مسعودی در گفتگو با مهر:

هوشیاری و وقت شناسی مردم در نهم دی ماه فراموش شدنی نیست

سیاسی

کرج - رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز تاکید کرد: حماسه تاریخی نهم دی ماه 88 با هوشیاری و وقت شناسی مردم شکل گرفت و این امر مهم هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

حجت الاسلام سید عباس مسعودی در گفتگو با خبرنگار مهر نهم دی ماه را سالروز تجلی بصیرت مردم ولایت مدار و ارزشی ایران اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: در فتنه سال 88 چهره واقعی تمامی افرادی که به اهداف شوم دشمن گره خورده بودند نشان داده شد.

وی با بیان اینکه در فتنه به همه ثابت شد که جریان صهیونیستی پشت صحنه ها و آشوب های فتنه حضوری پررنگ دارد، گفت: دشمن با استفاده از نیروهای داخلی و امکانات سایبری مسیر فتنه را به سمتی هدایت می کرد تا انقلابی رنگین در کشور به وجود آورد.

حجت الاسلام مسعودی افزود: متاسفانه سردمداران فتنه که بعدها این عنوان را برای خود خریدند با بی بصیرتی خود همراه نقشه های شوم دشمن شدند و مقام معظم رهبری جسورانه با این جریان برخورد کردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: نیروهای داخلی دشمن در این حوادث ضمیر باطنی خود را که همانا دشمنی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود را نشان دادند و به بهانه انتخابات در صف دشمنی هایی قرار گرفتند که تا همیشه تاریخ فراموش نخواهد شد.

حجت الاسلام مسعودی اظهار داشت: حرمت شکنی ها و تعرض به عزاداری ها و هیئت های برپا شده برای امام حسین (ع) چهره شوم دشمن را به منسه ظهور گذاشت و در این مقطع بود که مردم دوستدار اهل بیت (ع) دیگر سکوت را جایز ندانسته و با هوشیاری حماسه ای دیگر خلق کردند.

وی تاکید کرد: وقت شناسی و هوشیاری مردم در نهم دی ماه ماندگار خواهد بود، زیرا مردم در آن مقطع به تمامی دنیا نشان دادند هیچ گاه نخواهند گذاشت روند پیشرفت انقلاب الهی ایران مختل شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز تصریح کرد: هرچه مردم هوشیارتر، آگاه تر و بصیرتر باشند حضور دشمن در کشور و فرهنگ ما نیز کمرنگ تر خواهد بود و پرونده فتنه گران برای همیشه بسته خواهد شد.

حجت الاسلام مسعودی در پایان در خصوص برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی در خصوص بزرگداشت حماسه نهم دی و بصیرت افزایی در میان مردم برای اطلاع از نقشه های شوم دشمنان، گفت: خوشبختانه روش های گفتمان و بصیرت افزایی با ارائه مستندات ارتباط دشمنان داخلی با غرب در میان تمامی اقشار جامعه از جمله جوانان بسیار مثمر ثمر بوده است.