مسئول کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان اعلام کرد:

دو انتصاب جدید در حزب ندای ایرانیان

سیاسی

مسئول کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان از انتخاب "شهاب طباطبایی" به عنوان معاون اجرایی و "رضا شریفی" به عنوان معاون سیاسی دبیر کل حزب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز شجاعی، مسول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات حزب ندای ایرانیان با اشاره به انتخاب صادق خرازی به عنوان رئیس موقت شورای مرکزی و مجید فراهانی به عنوان دبیر کل موقت این حزب از سوی شورای مرکزی موقت، گفت: تا برگزاری اولین کنگره حزب، تمام تلاش دبیرکل، رئیس شورای مرکزی و سایر ارکان این حزب که همگی به صورت موقت انتخاب شده‌اند، سازماندهی هرچه سریع‌تر و ایجاد ساختارهای لازم برای تبدیل شدن حزب ندای ایرانیان به حزبی پویا، فراگیر و تاثیرگذار است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس سید شهاب الدین طباطبایی به عنوان معاون اجرایی دبیر کل و رئیس هیات اجرایی این حزب انتخاب شد.

شجاعی افزود: همچنین رضا شریفی به عنوان معاون سیاسی دبیر کل و رئیس دفتر سیاست گذاری و مطالعات راهبردی حزب ندای ایرانیان انتخاب شد.

عضو شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان خاطر نشان کرد: ساختارهای حزبی ندای ایرانیان دارای تفاوت‌ها و تمایزهایی با احزاب موجود در کشور است که به تدریج این تفاوت‌ها که حاصل آسیب شناسی‌های صورت گرفته است با توجه به تاثیرگذاری هدف‌دار‌تر و عملکرد تخصصی‌تر بیشتر نمایان خواهد شد.