مقدم عنوان کرد:

دلبستگی شدید مردم به نظام و رهبری یکی از آیات 9 دی بود

سیاسی

یاسوج - مسئول استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها دلبستگی شدید مردم به نظام و رهبری را یکی از آیات 9 دی دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام قاسم مقدم بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران روز ۹ دی را یکی از ایام الله دانست و تاکید کرد: دقت به ابعاد این روز مهم و زمینه های شکل گیری این حماسه جاودان از آیات مختلفی که در این روز نهفته است پرده برمی دارد.

وی بیان کرد: پس از فتنه ۸۸ و تلاش دشمنان برای تضعیف جایگاه نظام در ذهن مردم، خروش اقشار مختلف جامعه در این روز نشان داد توطئه ها و دسیسه های خبیثانه دشمن برای تضعیف جایگاه نظام در میان مردم تاثیری ندارد.

این استاد دانشگاه با اشاره به حضور همه مردم در حماسه این روز بیان داشت: هیچ کس نمی تواند ادعا کند تنها بخشی از مردم در این حماسه حضور داشتند، بلکه ماهیت این حماسه جاودان در گرو حضور تمام لایه های اجتماعی در این روز است.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه یاسوج بی شرمی دشمن و سران فتنه در بازی با اعتقادات و رای مردم را ناجوانمردانه دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی نشان داد در همه صحنه ها حامی حقوق مردم و اعتقادات عمیق آنهاست.

وی افزود: یکی از جلوه های این حمایت نیز در هشت ماه نبرد نظام و مردم با فتنه مشخص است.

مقدم هوشیاری مردم در ایام فتنه را رمز پیروزی آنها و نظام دانست و تاکید کرد: همراهی نخبگان هوشیار که عمار وار به تبیین صحنه می پرداختند با مردمی که از عمق جان به نظام و ولایت ایمان داشتند، توانست توطئه ها را خنثی کند.

وی ۹ دی را جلوه تمام و کمال این هوشیاری دانست و اظهار داشت: در این روز طومار فتنه و فتنه گران به دست خود مردم پیچیده شد.

وی گفت: نظام تا به حال در مواجهه با سران فتنه رافت به خرج داده است و این نشان دهنده سعه صدر نظام، مردم و رهبری است.

مقدم با اشاره به هوشیاری جامعه دانشگاهی گفت: جامعه دانشگاهی هم در دوران فتنه و هم امروز هوشیار است و فریب برخی القائات و جوسازی ها را نمی خورد.