۲
سردار رجبی:

فتنه 88 برای ایجاد تفرقه و نفاق در میان ملت ایران ایجاد شد

  • ۲۲بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه

سنندج- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: فتنه 88 برای ایجاد تفرقه و نفاق در میان ملت ایران ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد حسین رجبی امروز یکشنبه در همایش هفته ثبت احوال و رونمایی از سند هویتی شهید امان اللهی در سنندج با اشاره به اینکه توطئه و فتنه سال 88 به منظور اصلاحات و تغییرات نبود بلکه برای براندازی  نظام و ایجاد تفرقه و نفاق این فتنه ایجاد شد، گفت:اگر فتنه  88 برآیند توطئه های دشمنان بود، حماسه نهم دی قویترین پاسخ و مقابله با این توطئه ها بود.

وی با بیان اینکه 9 دی به نقطه عطفی در تاریخ تبدیل شد و ملت ما نشان دادند که در تمامی عرصه ها و میدان ها تعیین کننده هستند، عنوان کرد: درهشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعثی آغازگر و ملت ما تمام کننده بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: رژیم بعثی عراق در این جنگ علاوه بر امکانات خود از کشورهای دیگر نیز کمک می گرفت اما ملت ما دست خالی و با توکل بر خدا و روحیه جهادی و عاشورایی پیروز میدان شدند.

سردار رجبی با بیان اینکه هم اکنون به برکت رشادت ها و از خودگذشتگی های ملت ایران در عرصه های مختلف و خون های ریخته شده شهدا ایران اسلامی از امنیت کامل برخوردار است، گفت: هر چیزی بهایی دارد و بهای خون شهدا امنیت پایداری است که امروز شاهد آن هستیم.

سردار رجبی افزود: کردستان یکی از مناطقی است که همواره مورد تهاجم جدی دشمن قرار گرفته است و استکبار از موضوع پیروزی انقلاب در این منطقه راضی نبود چرا که با ایجاد حاکمیت دینی موازنه قدرت آنان به هم ریخت.

وی عنوان کرد: توطئه هایی که بر علیه این منطقه صورت گرفت با هدف تجزیه طلبی و جداسازی بود و خسارت های مالی، جانی و عقب ماندگی های زیادی را برای این استان و منطقه به وجود آورد.

وی اظهارداشت: امروز این استان مورد توجه دولت قرار دارد و عقب ماندگی های ناشی از توظئه های دشمن در این استان تا حدی جبران شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن هیچگاه دست از توطئه بر علیه منطقه و کشور برنداشته  چون در جنگ تحمیلی، اقتصادی، فرهنگی و غیره به نتیجه نرسید سران فتنه 88 را ترتیب داد  که در آن هم با هوشیاری ملت ناکام ماند.

سردار رجبی افزود: هم اکنون ایران اسلامی در اقتدار کامل قرار دارد و امروز قدرت و توامندی خود را  در مذاکرات هسته ای نشان داده دو به تنهایی  با چندین کشور قدرتمند وارد مذاکره شده است.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.