بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت 9 دی

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله 9 دی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه به شرح زیر است:

5 سال است از فتنه 88 به کارگردانی آمریکا،رژیم صهیونیستی و انگلیس می گذرد.کانون‌های فتنه در داخل و خارج هنوز فعال است و آنها در صدد بازتولید و احیای فتنه‌ای دیگر هستند.نبرد نرم دشمن علیه اسلام و انقلاب و مردم ما پایان نیافته است و باید همچنان هشیار و بیدار در صحنه باشیم.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار به مناسبت قیام تاریخی 9 دی و بزرگداشت حماسه آفرینان این روز نکاتی را یادآور می شود.

1-انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) که زلزله در ارکان کفر و الحاد و نفاق انداخته است در اوج اقتدار و امنیت ملی است.انقلاب اسلامی موید تائیدات الهی و مورد عنایت امام زمان (عج) است ،این حقیقتی است که در طی 35 سال گذشته بر همگان ثابت شده است. انقلاب بیدی نیست که با بادهایی که از لندن و تل آویو و واشنگتن می وزد بلرزد.انقلاب اسلامی تا کنون سیلی های زیادی به دشمن زده است و نمونه اش نبرد 33 روزه حزب الله و نبرد 51 روزه و 22 روزه حماس با رژیم صهیونیستی است که انقلاب تمام قد پشت حزب الله و حماس ایستاده است

2-قیام حماسی 9 دی به منظور پاسداشت از امنیت و اقتدار ملی و نیز پشتیبانی قاطع از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای بود و دشمن را برای همیشه برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب ناامید کرد.

مردم نشان دادند که هر وقت اصل نظام و انقلاب در خطر باشد به صحنه خواهند آمد و به دشمن سیلی محکمی خواهند زد.

3-سران فتنه در سال 88 مملکت را به آشوب کشاندند و دشمن را برای تشدید تحریم ها امیدوار کردند ، آنها خسارت مالی و معنوی زیادی به کشور زدند لذا باید پاسخگوی جنایت‌ها و خیانت‌های خود به انقلاب و ملت باشند.

بدون شک آنها اگر محاکمه می شدند به جرم محاربه با نظام باید اعدام می شدند.اکنون آنها با حکم حکومتی در حصر هستند و این کمترین مجازاتی است که برای آنها دیده شده است.آنها که دنبال حصر هستند باید بدانند ملت اجازه بازتولید فتنه را نمی دهد.

خسارت‌های اقتصادی عظیم که از فتنه گری موسوی و کروبی به ملت خورده است ،قابل احصاء نیست.

آنها منافقین،بهائیان،کمونیست‌ها ،سلطنت طلب‌ها و در یک جمله ضد انقلاب را به طمع انداخته که بار دیگر به کف خیابان برگردند.اما ملت با اقتدار در برابر آنها ایستاد و این توطئه را خنثی و خیانت سران فتنه را در قیام 9 دی افشاء کرد.

سران فتنه باید پاسخگوی خون‌هایی که ریخته و بویژه خون 22 شهید مظلوم فتنه را، در محکمه الهی بدهند.

4-جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فتنه سال 88 خود را موظف می‌داند در کنار ملت پشت سر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای با تحرکات تازه منافقین جدید و قدیم مقابله کند و با بصیرت در رصد فعالیت های دشمن کوشا باشد.

جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار خود را متعهد می داند همانند قیام 9 دی ،هر وقت نیاز به فداکاری برای انقلاب باشد در کنار ملت با فتنه گران مقابله کند.

از جناب آقای رئیس جمهور می خواهیم با رصد فتنه گران اجازه نفوذ در دستگاه‌های دولتی را ندهد، زیرا آزموده را آزمودن خطاست.

انتهای پیام

کد N646895