حجت الاسلام محمودی در گفتگو با مهر:

گلایه از برخی مسئولان ورامین/ مدیران نباید از مردم عقب بمانند

سیاسی

ورامین - امام جمعه موقت ورامین با انتقاد شدید از بی تفاوتی برخی مسئولان و مدیران این شهرستان نسبت به یادواره های شهدا و برنامه های فرهنگی گفت: مدیران نباید از مردم عقب بمانند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بی تفاوتی ناراحت کننده برخی مدیران و مسئولان شهرستان ورامین نسبت به حضور و همکاری در برنامه های فرهنگی و انقلابی این شهرستان اظهار داشت: بر اساس آمارها برای هر میزی در نظام اسلامی، خون مطهر ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده است.

امام جمعه موقت ورامین افزود: هر مدیری باید بداند که نسبت به خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی مسئول است و باید روزی برای عملکرد خود در پیشگاه الهی پاسخگو باشد.

برای هر میزی در نظام اسلامی خون ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده است

وی با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران ورامین در برنامه های فرهنگی و مذهبی این منطقه ادامه داد: متأسفانه برخی مدیران شهرستان نسبت به حضور در برنامه های مختلف فرهنگی و دینی بی توجهند در حالی که همین افراد برای برخی برنامه های دیگر همواره حضوری فعالانه داشته اند و این امر مایه گلایه مندی است.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش برخی افراد برای حضور فتنه گران در این شهرستان اضافه کرد: برخی افراد تلاش دارند تا زمینه حضور فتنه گران و یا ساکتین فتنه را در ورامین فراهم کنند اما باید بدانند که این دیار جای فتنه گران نیست.

برخی به دنبال حضور فتنه گران در ورامین هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران عنوان کرد: مردم ورامین در فتنه ۸۸ با پای پیاده و کفن پوش به سوی بیت مقام معظم رهبری حرکت کردند و در سالگرد حماسه ۹ دی نیز همواره حضوری فعال و دشمن شکن داشتند و نشان دادند که چه نظری نسبت به فتنه گران دارند.

این مسئول بیان داشت: مردم در جریان فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی نشان دادند که از هوشیاری و بصیرت بالایی برخوردارند و از بسیاری مدیران و خواص جلوتر هستند ، مسئولان نظام اسلامی هیچگاه نباید از مردم عقب بمانند.