گرامیداشت ۹ دی در استان تهران/ سفر مسئولان کشوری به شهرستانها

سیاسی

تهران - رئیس ستاد بزرگداشت نهم و دهم دیماه شهرستانهای استان تهران گفت: سخنرانان و تحلیلگران برجسته و مسئولان بلندپایه کشور در روزهای نهم و دهم دیماه به شهرستان های استان تهران سفر می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی اظهار داشت: از ماه های گذشته ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دیماه در شهرستانهای مختلف استان تهران با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رابطین این شورا تشکیل شد همچنین طی هفته های گذشته جلسات متعددی با حضور مسئولان مختلف در قالب ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دیماه در هریک از شهرستانهای استان تهران برگزار و برنامه های متعددی برای پاسداشت این روز بزرگ ترتیب داده شده است.

بررسی ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم گیری های صورت گرفته و به منظور آگاهی بخشی به نسل جوان و نوجوان کشور، برنامه های پیش بینی شده به مناسبت نهم دیماه جنبه تبیینی و بصیرت افزایی داشته و تلاش می شود ابعاد مختلف فتنه ۸۸ را برای مردم بازگو کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران اضافه کرد: ستادهای نهم دیماه در شهرستانهای استان تهران جهت پاسداشت این روز بزرگ برنامه های خوبی پیش بینی کرده اند و با تلاشهای انجام شده، سخنرانان و تحلیلگران برجسته و مسئولان بلندپایه در ایام ۹ و ۱۰ دیماه به شهرستان های استان تهران سفر می کنند.

حضور شهردار تهران در آبعلی/ سخنرانی نمایندگان مجلس در شهرستانهای مختلف

این مسئول گفت: در دماوند دکتر عباس حاجی نجاری از تحلیلگران مسائل سیاسی در مصلای این شهرستان، کامران دانشجو وزیر سابق علوم در شهر آبسرد و محمد باقر قالیباف شهردار تهران در آبعلی حاضر می شوند.

محمودی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در ورامین تأکید کرد: حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات، حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس، سردار سادات حسینی مسئول تأیید محتوای بسیج کشور، سردار سراج تحلیلگر مسائل سیاسی و سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای مردم این شهرستان به تبیین ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ می پردازند.

امام جمعه موقت تهران مهمان مردم اسلامشهر

رئیس ستاد بزرگداشت نهم و دهم دیماه شهرستانهای استان تهران یادآور شد: در اسلامشهر هم با تلاش های صورت گرفته و به دعوت ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی این شهرستان، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران حضور پیدا خواهد کرد.

وی تأکید کرد: در رباط کریم نیز حجت الاسلام علی اکبری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور با حضور در مصلای این شهرستان در روز نهم دیماه برای مردم این شهرستان به سخنرانی خواهد پرداخت.

سفر وزیر اطلاعات به ملارد/ نایب رئیس مجلس به بهارستان می رود

محمودی گفت: در پاکدشت دکتر قنبری معاون بعثه مقام معظم رهبری و در شهرستان قرچک حجت الاسلام شیرمردی رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه تهران در مصلای این دو شهرستان در ۹ دیماه حاضر خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران ادامه داد: عباس سلیمی نمین تحلیلگر مسائل سیاسی و استاد تاریخ انقلاب با حضور در مصلای قدس به مناسبت نهم دیماه برای مردم این دیار به سخنرانی می پردازد.

وی اضافه کرد: در شهریار حجت الاسلام حقانی معاون پژوهشی مرکز تحقیقات و مطالعات تاریخ معاصر ایران و در شهرستان فیروزکوه حجت الاسلام اسماعیلی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

محمودی گفت: دو نماینده مجلس نیز مهمان مردم شهرستان پیشوا خواهند بود به طوری که مهرداد بذرپاش و علی اصغر زارعی نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در روز ۸ و ۹ دیماه با حضور در این شهرستان مهمان مردم این منطقه هستند.

وی یادآور شد: در ملارد حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات، در شهرستان گلستان سردار موسی کمالی و در بهارستان حجت الاسلام ابوترابی سخنرانی می کنند.