در سوین روز رزمایش محمدرسول الله

عملیات شناسایی ناوشکن جماران و بوشهر/جابجایی سریع تجهیزات نزاجا

رزمايش,ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي دريايي ارتش

با آغاز سومین روز از رزمایش مشترک محمد رسول‌الله یگان‌های دریایی نیروی دریایی عملیات شناسایی در آب‌های آزاد را آغاز کردند.

با آغاز سومین روز از رزمایش مشترک محمد رسول‌الله یگان‌های دریایی نیروی دریایی عملیات شناسایی در آب‌های آزاد را آغاز کردند.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ناوگروه سی و دوم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو پشتیبانی بوشهر و ناوشکن جماران در آب های آزاد حضور یافته و به عنوان یگان های حاضر در رزمایش، عملیات شناسایی و ترتیب نیروی الکترونیکی و اطلاعاتی دشمن را انجام دادند.

همچنین در بخش دیگری از این رزمایش یگان های رزمی و پشتیبانی نیروی زمینی بر اساس دستورات صادره از قرارگاه ذوالفقار ارتش نسبت به جابجایی سریع ادوات و تجهیزات رزمی سبک و سنگین خود درمنطقه عمومی رزمایش اقدام کردند.

براساس این گزارش، هواپیمای P3F نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش مشترک نیروهای ارتش با هدف شنود دریایی به کار گرفته شد. بر اساس اعلام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار سامانه شنود این هواپیما در رزمایش محمد رسول الله(ص) ارتش مورد استفاده قرار گرفت. هواپیماهای اس 4، سوخو 24، میراژ، بویینگ 47 و پی سی اس امروز در رزمایش محمد رسول الله دست به عملیات می زنند.

انتهای پیام

کد N644452