کاتب خبر داد

کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 هفته آینده تشکیل می‌شود

سیاسی

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 هفته آینده آغاز به کار خواهد کرد.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته نمایندگان تا فردا (هفتم دی ماه) فرصت دارند پیشنهادات خود را در مورد لایحه پیشنهادی دولت به کمیسیون‌های تخصصی ارائه کنند و کمیسیون‌های تخصصی نیز موظفند تا سیزدهم دی ماه کلیه پیشنهادات اعضای کمیسیون و نمایندگان را مورد بررسی قرار دهند.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 در هفته جاری انتخاب می‌شوند، گفت که این کمیسیون از هفته آینده می‌تواند کار خود را شروع کند.

کاتب با اشاره به مهلت دو هفته‌ای کمیسیون تلفیق برای رسیدگی به لایحه بودجه 94، خاطرنشان کرد: بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس این مهلت پانزده روزه تا 15 روز دیگر نیز قابل تمدید است اما پیش‌بینی ما این است که بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق طی پانزده روز به پایان می‌رسد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان اضافه کرد که احکام تصویب شده در مجلس در جریان رسیدگی به طرح الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (دائمی کردن برخی احکام بودجه) در صورتی که به تایید شورای نگهبان رسیده باشد از متن لایحه بودج حذف خواهد شد.

انتهای پیام

کد N644286