بیانیه دفتر انصاریان درباره اخبار منتشره در برخی شبکه‌های اجتماعی

شبكه‌هاي اجتماعي

دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند.

دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«هو الصادق

از آنجایی که برخی رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی مطالبی را از قول دانشمند محترم استاد حسین انصاریان منتشر نموده‌اند و بعضا دقت کافی در نقل قول از ایشان را ننموده و خصوصا با انتخاب تیترهای گزینشی و مغایر با شئون، موجب برداشت‌های نا مناسب و غیر صحیح شده است با توجه به لزوم رعایت و دقت بیشتر در تنظیم اخبار و انتخاب تیتر، این دفتر ضمن دعوت از اصحاب محترم رسانه و فعالان شبکه‌های اجتماعی به رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای در گزینش تیترها و نقل مطالب از چهره‌های فرهنگی مورد وثوق مردم، از علاقمندان و دنبال کنندگان مباحث اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی حضرت استاد انصاریان می‌خواهد تا مطالب و اظهارات ایشان را صرفا از سایت رسمی استاد به نشانی: www.erfan.ir و یا خبرگزاری‌های رسمی و معتبر کشور دنبال کنند.

از خداوند متعال توفیق و سربلندی روز افزون تمامی مردم مومن و حقیقت طلب و همه مشتاقان علوم و معارف اهل البیت (ع) را مسئلت داریم.»

انتهای پیام

کد N643964