ائتلاف ۱۴ فوریه: نیروهای داعش در سرکوب مردم بحرین حضور دارند

تسنیم نوشت:

 ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با اشاره به حضور عناصر داعشی در دستگاههای سرکوبگر رژیم آل خلیفه تاکید کرد که مردم بحرین هرگز به باج خواهی این رژیم تن نخواهند داد.به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین، این ائتلاف در بیانیه ای اعلام کرد: آنچه در "دیدار پلید" وزیر مزدور رژیم آل خلیفه و برخی شخصیت ها مطرح شد، به وضوح اشاره تلویحی این رژیم برای استفاده از اهرم گروهک تروریستی و تکفیری را آشکار می کند.
رژیم بحرین اخیرا بحث خطر داعشی ها در این کشور را مطرح کرده است. مخالفان بحرینی طرح این بحث را در راستای بهانه تراشی برای سرکوب بیشتر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی می دانند.
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین افزود: این تهدید رژیم آل خلیفه بعد از آن مطرح شد که از یک سو، رژیم در انتخابات جعلی خود که با اراده مردم مغایر بود، شکست خورد و از سوی دیگر، همه پرسی مردمی ماه نوامبر گذشته با موفقیت برگزار شد.
این بیانیه در اشاره به "حمد بن عیسی آل خلیفه" شاه بحرین تاکید کرد: حمدِ دیکتاتور عزم خود را جزم کرده است تا با عواقبت نتایج همه پرسی مردمی قاطع از راه گسترش دادن تروریسم و فتنه انگیزی طائفه ای و تهدید کردن با استفاده از عناصر داعشی موجود در دستگاههای سرکوبگر خود مقابله کند. رژیم بحرین این عناصر داعشی را از اردن و پاکستان و سایر کشورها برای سرکوب مردم به بحرین آورده است.
ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین گفت: مردم بحرین هرگز به باج خواهی رژیم آل خلیفه تن نخواهند داد و زیر بار تهدیدهای توخالی این رژیم نخواهد رفت.
این بیانیه تاکید کرد: مردم بحرین بر حق خود در انتخاب یک نظام سیاسی جدید در سایه نتایج همه پرسی مردمی اخیر اصرار می ورزند و به آن پایبند هستند.
ائتلاف جوانان 14 فوریه بحرین همچین بر اهمیت این نکته تاکید کرد که این نظام سیاسی جدید باید از ذهنیت رژیم آل خیلفه که حامی داعشی های تکفیری است، عاری باشد و بتواند امنیت را برای همه مهیا کرده و از حقوق مردم محافظت و انتظارات مردم را برآورده کند.
بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.
این درخواست ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبرو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.
نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به رژیم بحرین کمک می کنند، در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده اند.
رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی مدت محکوم کرده است.
با وجود همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته ها هستند.

4949

کد N643893