۲
حجت‌الاسلام رضایی:

مصوبات سفر دولت موجب تحول در خراسان جنوبی می شود

  • ۱۷بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه

بیرجند- امام جمعه بيرجند گفت: تصویب ۲۱ طرح و پروژه با اعتبار ۲۷۰ ميليارد تومان موجب تحول در استان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علي رضايي در خطبه‌هاي نماز جمعه بيرجند اظهاركرد: مردم شریف و فرهنگي خراسان جنوبي در میزبانی از دولت تدبیر و امید سنگ تمام گذاشته و استقبال کم‌نظیری داشته اند.

وی با اشاره به تصویب ۲۱ طرح و پروژه با اعتبار ۲۷۰ ميليارد تومان برای این استان در این سفر افزود: اين مهم موجب تحول در استان خواهد شد.

حجت‌الاسلام رضایی بر لزوم تلاش مسئولان برای تحقق مصوبات تاکید کرد و گفت: بايد مسئولان برای تبدیل شدن خراسان جنوبي به قطب فرهنگي، اقتصادي، دانشگاهي و تجاري تلاش کنند.

مردم در دفاع از آمانهای انقلاب تعارف ندارند

وی در ادامه با اشاره به حماسه ۹ دی ماه تصریح کرد: ملت ايران با كسي در دفاع از آرمان ها و خون شهدا تعارف ندارد که در اين روز ملت ولايتمدار ايران با بصيرت براي هميشه این موضوع را اعلام كردند.

حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه انسان بايد حواس معنوي و باطني خود را با تقوا شكوفا كند، گفت: غذاي حلال و طيب در رشد و تعالي انسان بسیار موثر است.

خانه‌ها و مساجد باید مراكز آموزش شوند

امام جمعه بيرجند بیان کرد: شهر فرهنگي تنها در اسم نبوده و مراكز تغذيه‌اي بايد هنر خود را برای تهیه غذاي سالم و مقوي به کار گیرند.

حجت‌الاسلام رضایی همچنین با گرامیداشت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی افزود: بايد خانه‌ها و مساجد ما مراكز آموزش شوند تا ديگر بیسوادی در جامعه باقی نماند.

وی در خصوص روزجهانی مقابله با زلزله یادآور شد: شهرستان بيرجند بر روی گسل زلزله بوده که باید با مقاوم‌سازی خانه‌ها پديده زلزله مديريت شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.