معاون اجرایی رئیس جمهور :

در سفرهای استانی وعده های غیرطبیعی مطرح نمی شود/قم مقصد بعدی سفر کاروان تدبیر و امید است

سفر استاني,قم,محمد شريعتمداري

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: در سفرهای استانی وعده‌های غیرطبیعی مطرح نمی شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور تصریح کرد: در سفرهای استانی وعده‌های غیرطبیعی مطرح نمی شود.

محمد شریعت مداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ارزیابی سفر اخیر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی اظهار کرد: ‌ با توجه به این‌که استان خراسان جنوبی دارای عقب ماندگی بسیاری درعرصه های مختلف است در سفر اخیر رئیس جمهور به این استان مجموعه فعالیت هایی که امکان انجام آن در استان در قالب زمانی معین طی سال‌های 93، 94 و 95 فراهم بود و استان ظرفیت های فنی و توانایی های جذب آنها را داشت بررسی و تصمیمات و پیش بینی های لازم در این باره اتخاذ شد.

وی با تاکید بر این‌که در سفرهای استانی وعده های غیر طبیعی شبیه آنچه در گذشته مشاهده می کردیم، مطرح نمی‌شود، خاطرنشان کرد : در سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید هیچگاه وعده‌های غیرقابل طبیعی و غیر قابل حل و مصوبات قابل ملاحظه‌ای که امکان عملیاتی شدن آن‌ها وجود داشته باشد مطرح نمی شود. در گذشته 46 هزار میلیارد تومان برای استان تعهد ایجاد شده بود که کمتر از30 درصد آن اکنون به اجرا در آمده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با ارزیابی مثبت سفر روحانی به استان خراسان جنوبی گفت: در این سفر آنچه که در حد توان دولت و در حد منابع و ظرفیت های موجود بوده است در استان پیش بینی و مطرح شد.

شریعت مداری در پایان در مورد مقصد بعدی کاروان تدبیر و امید اظهار کرد: سفر به استان های قم و اصفهان از برنامه های آتی رئیس جمهور است، اما هنوز زمان آن قطعی نشده است.

انتهای پیام

کد N643023