/حضور مردم؛ پشتوانه همیشگی نظام/

سلطانی صبور: شناخت ارزش‌های مردم از راهکارهای حفظ آنان در صحنه است

سیاسی

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شناخت ارزش‌های مردم و با آن‌ها وفادار ماندن از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند مردم را در صحنه‌های مختلف به عنوان پشتوانه‌های همیشگی نظام حفظ کند.

عطاءالله سلطانی صبور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به راهکارهای حفظ مردم در صحنه‌های مختلف به عنوان پشتوانه‌های همیشگی نظام اظهار کرد: نخستین اقدام خدمت صادقانه است و اگر این اتفاق بیفتد و خدمت صادقانه داشته باشیم و واقعیات را صادقانه با مردم در میان بگذاریم مردم هم ثابت کرده‌اند که به انقلاب وفادار هستند چه بسا اینکه برای حفظ نظام همیشه از خودشان هزینه پرداخت کرده و حاضر نبودند آن را با چیزی مبادله کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه پشتوانه مردمی داشتن همان شناختن ارزش‌های مردم و با آن‌ها وفادار ماندن است گفت: مردم ثابت کرده‌اند که بصیر هستند و حتی جایی که خواص لغزیدند مردم ما نلغزیدند و حوادث تلخ را ریشه کن کرده و اجازه ندادند که این حوادث تبدیل به فتنه‌های عمیق‌تر شده به نظام آسیب زند.

وی افزود: بنابراین شناخت ارزش‌های مردم و پایبندی به آن ارزش‌ها عاملی است که ما می‌توانیم با مردم هماهنگ و همراه شویم.

نماینده مردم رزن در مجلس خاطرنشان کرد: اگر در عمل بصیرت داشته و شرایط را درنظر بگیریم قطعا مشکلات برطرف می‌شود و مردم هم همراهی خواهند کرد، در آن صورت می‌توانیم مشکلات را پشت سر گذاشته و با بصیرت مردم همراه شویم البته مردم هم همراه بوده و خواهند بود.

انتهای پیام

کد N642782