محمدجواد لاریجانی: فتنه 88به دنبال حکومت غیردینی بود/شاهدترویج نشخوارشده غربی به اسم روشنفکری هستیم

فارس نوشت:

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: فتنه 88 به دنبال حکومت غیردینی بود، اما بصیرت که مهمترین دستاورد فتنه 88 بود، آن را خنثی کرد.

‌محمدجواد لاریجانی عصر امروز در مراسم یکمین سالگرد فوت سید علی اکبر پرورش، گفت: جریان ضد‌انقلاب در فتنه 88 به دنبال حکومت غیر‌دینی بود.او گفت: متاسفانه امروز شاهد ترویج مطالب هزار بار نشخوارشده غربیان به اسم روشن‌فکری هستیم، معنای لیبرال و سکولار جدید نیست و کاملا کهنه و پوسیده شده است. او گفت: از جمله ویژگی‌های مرحوم پرورش اهتمام آن در عرصه اقامه دین بود، امری که ائمه اطهار در طول حیات پر برکتشان همواره به آن دنبال آن بودند و همین امر باعث به شهادت رسیدن آنها شد.

لاریجانی گفت: از خصوصیات دین اسلام جهان‌شمول بودن آن، سرزندگی اسلام و جامعیت آن است.او گفت: امروز بصیرت به ما اجازه می‌دهد که تجربه عظیمی که ایران را به بزرگترین و تأثیرگذارترین کشور منطقه تبدیل کرده است، را ادامه دهیم.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: بصیرت را باید جدی بگیریم، بصیرت پایه تفکر دینی ما است، مهمترین دستاورد فتنه 88 بصیرت بود که رهبری هم در آن تاکید داشتند.او گفت: ملت ایران، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران دائما در معرض فتنه هستیم، فتنه‌ها تمام‌ نشدنی هستند.

لاریجانی ادامه داد: دشمن پس از فتنه 88 دریافت که نظام جمهوری اسلامی ایران قوی است و ریشه‌دار بنابراین با عده و عُده بیشتری به میدان آمده است.

 

23231

 

کد N642655