لاریجانی:

فتنه ها تمام شدنی نیست/ بصیرت سیاسی ضروری است

سیاسی

اصفهان- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به اینکه فتنه ها تمام شدنی نیست بر لزوم بصیرت سیاسی در کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد لاریجانی عصر پنجشنبه در نخستین سالگرد ارتحال استاد پرورش در گلستان شهدای اصفهان اظهار داشت: از جمله افرادی که در همان اوایل انقلاب فهم درستی از دین داشت و آن را به خوبی فهمیده بود استاد پرورش بود که به واسطه همین ویژگی نیز به تبلیغ دین پرداخت.

وی در ادامه در بیان دیگر ویژگی های استاد پروش افزود: استاد اهل شوخی بود و آن را به شاگردان خود نیز یاد داده بود.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه تصریح داشت: اقامه دین که از برنامه های انقلاب اسلامی نیز بود به معنای اجرای دین در زندگی است که استاد پرورش به اقامه دین در زندگی اهتمام داشت.

وی استاد پرورش را افتخار استان، ایران و اسلام دانست و گفت: یکی از اهداف استاد پرورش همزمان با جریان انقلاب اسلامی در کشور، پایه گذاری نظامی مدنی و سیاسی براساس آموزه های اسلام بود.

لاریجانی ایران را پیشرفته ترین و قدرتمندترین کشور خاورمیانه عنوان کرد و گفت: فرصت بزرگ پایه گذاری نظام براساس اسلام طی 35 سال گذشته از سوی ایران به جهان اثبات شد.

وی ادامه داد: به علت تاثیرگذاری ایران در منطقه و نیز جهان، تمام نقشه های دست نشانده های کفر برای براندازی نظام در سوریه که با پول نفت جهان اسلام نیز برنامه ریزی شده بود، نقش بر آب شد.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به فتنه 88 و به ارمغان آمدن بصیرت در این جریانات برای مردم ، اظهار داشت: ما همواره در معرض فتنه قرار داریم و فتنه ها تمام شدنی نیست و در فضای کنونی که تکنیک ها پیچیده تر شده است بصیرت سیاسی امری لازم و ضروری است.

وی از توجه رهبر معظم انقلاب به اینترنت در 23 سال پیش سخن گفت و افزود: رهبر معظم سه نکته را در این زمینه به بنده فرمودند که یکی از آنها مهم بودن این تکنولوژی از دیدگاه ایشان، سرمایه گذاری در آن نه تنها از سوی دولت و نیز تسهیل استفاده از آن برای جوانان و دیگر نکته، توجه به آلودگی های این تکنولوژی بود.

وی ادامه داد: کشف واقعیت در میان فراوانی اطلاعات با وجود سایت های مختلف بسیار مهم است.