وزیر اطلاعات: آغوش نظام به روی همه گروههای سیاسی باز است/دستگیری سه تروریست

سیدمحمود علوی,احزاب سیاسی

وزیر اطلاعات از دستگیری سه تروریست در مرزهای ایران خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور  در جمع مردم شهرستان فردوس، اظهار داشت: سه نفر از سرکردگان گروهک های تروریستی در مرز ایران توسط هنگ مرزی دستگیر شدند. این سه نفر قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت‌های مذهبی تهران را داشتند.

 

وزیر اطلاعات افزود: وحدت ملی ایران، قدرت‌های بزرگ جهان را در برابر عظمت ایران اسلامی وادار به اعتراف کرده است و مردم ایران اسلامی باید بدانند که وحدت عامل پیشرفت و آبادانی هر جامعه‌ای است.

علوی تصریح کرد: موضوع راه‌آهن برای مردم شهرستان فردوس به رویا و آرمان تبدیل شده که این خواسته به حق مردم را پس از سفر به عنوان نماینده مردم شهرستان فردوس پیگیری می‌کنم.

وی همچنین به کاهش نرخ تورم اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به قیمت‌ها در اردیبهشت 93 نسبت به اردیبهشت92 متوجه تلاش دولت در کاهش روند قیمت‌ها می‌شویم.

علوی افزود: امروز دولت به دنبال ایجاد امنیت برای همه مردم است و خطرات سر راه مردم را از بین می‌برد و این کار با همت و بیداری سربازان گمنام امام زمان (عج)و همکاری سایر دستگاه‌های نظامی، انتظامی و دستگاه قضا است.

علوی با اشاره به اینکه چرخ اقتصاد کشور باید به دست مردم به حرکت درآید، تصریح کرد: مردم خود کارآفرین هستند و دولت فقط به کارها سروسامان می‌دهد.

علوی گفت: جریان‌های سیاسی کشور می‌توانند با رعایت چهار شرط به فعالیت خود ادامه دهند. این چهار شرط شامل قبول داشتن اسلام، فعالیت کردن در چهارچوب نظام، قبول داشتن اصل ولایت فقیه و قبول رهبر معظم انقلاب در جایگاه ولی فقیه است.

وزیر اطلاعات افزود: دولت یازدهم آغوش خود را به روی همه گروه‌ها و طیف‌ها گسترده است و کشور پیشرفت نمی‌کند مگر با اتحاد همه گروه‌ها.
1717

کد N641904