تجلیل از اعضای تیم المپیاد شطرنج در سفارت ایران در بوداپست

رقابت‌های شطرنج زیر 16 سال جهان از تاریخ 21 آذر تا اول دی ماه در ده دور و به روش سوییسی در شهر گیور مجارستان برگزار شد که 54 تیم از 37 کشور جهان از جمله ایران در آن حضور داشتند که شرکت کنندگان ایرانی در این مسابقات به مقام سوم دست یافتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از کسب این موفقیت، طی مراسمی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوداپست؛ از اعضای این تیم تجلیل شد.

در این مراسم پس از ارائه گزارشی از این مسابقات توسط سادات منصوری سرپرست تیم شرنج زیر 16 سال کشورمان، خسرو هرندی از استادان و مربیان شطرنج کشور که تیم زیر 16 سال را در رقابت‌های مجارستان همراهی می‌کرد، توضیحاتی درباره استعداد و نبوغ جوانان ایرانی در زمینه ورزشی‌های فکری هم‌چون شطرنج ارائه کرده و ابراز امیدواری کرد که این تیم در مسابقات آتی به نتایج بهتری دست یابد.

در این مراسم محمدرضا مرشدزاده، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوداپست نیز ضمن تبریک پیروزی تیم زیر 16 سال کشورمان در مسابقات مجارستان و اهدای جوایزی به اعضای این تیم، ابراز امیدواری کرد تا تیم کشورمان در رقابت‌های آینده به پیروزی‌های بهتری دست یابد.

انتهای پیام

کد N641545