به مناسبت ولادت حضرت عیسی (ع)؛

سرلشگر فیروزآبادی به مقامات‌ ارتش‌های جهان تبریک گفت

سیاست داخلی,سرلشکر فیروزآبادی

جوامع امروز بشری که تابع ظلم و جنایت سلطه‌گران واقع گردیده‌اند خواستار آن شده‌اند با تلاش یکتاپرستان موجبات تعالی و رهایی ملل حق‌طلب و آزادی‌خواه بشریت مظلوم امروز فراهم گردد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان ولادت حضرت عیسی مسیح علیه‌السلام و سال نو میلادی 2015 را به مقامات نظامی ارتش‌های کشورهای جهان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی پیام‌های جداگانه ولادت حضرت عیسی‌بن مریم (علیه‌السلام) و سال نو میلادی 2015 را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسیحی جهان تبریک گفت.

وی در پیام خود آورده است: افتخار دارم فرا رسیدن سالروز میلاد خجسته پیامبر نور و رحمت، جلوه راستین مهر پربرکت و منادی بزرگ عدالت و احیاءکننده معنویت، حضرت عیسی مسیح علیه‌السلام، پیامبر صلح و دوستی و بشارت‌دهنده ایمان و آغاز سال 2015 میلادی را از سوی خود و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به جناب عالی، خانواده محترمتان و همچنین نیروهای مسلح آن کشور تبریک و شادباش عرض نمایم.

سرلشگر فیروز آبادی در ادامه اعلام داشته: بی‌تردید جوامع امروز بشری که تابع ظلم و جنایت سلطه‌گران واقع گردیده‌اند بیش از هر زمان دیگری تشنه آموزه‌های پیامبران الهی هستند و خواستار آن شده‌اند تا با تلاش یکتاپرستان موجبات تعالی و رهایی ملل حق‌طلب و آزادی‌خواه بشریت مظلوم امروز فراهم گردد و به یاری خداوند متعال، اراده حقیقت‌جویی و استکبار ستیزی ملت‌ها، استقرار عدالت و صلح را رقم زده و عشق و محبت همکاری جایگزینی کینه و نفرت، تفرقه و جنگ سازد و صلح و عدالت آزادی انسان‌های جهان در پرتو اهداف آرمان‌های متعال حضرت عیسی بن مریم (علیه‌السلام) را از درگاه پروردگار منان خواستار شدند.

کد N641329