امیرحسین جهانشاهی مطرح کرد:

سازمان موج سبز و تلویزیون رها منحل شد

سیاست داخلی

جهانشاهی که چند سال پیش مواضعی علنی در جهت براندازی جمهوری اسلامی اتخاذ کرده بود، با تشکیل سازمان موج سبز و تلوزیون رها مخالفت خود را نسبت به سیاست های نظام جمهوری اسلامی نشان می داد در تازه ترین اقدام خود در بیانیه ای خبر از انحلال این سازمان و شبکه یاد شده داد.

امیر حسین جهانشاهی با خبر انحلال سازمان موج سبز و تلویزیون رها٬ عنوان کرد: خود را ملزم به تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی می داند.

به گزارش ایلنا، وی اذعان داشت: رویکرد نظام جمهوری اسلامی در تعامل سازنده در عرصه های داخلی و بین‌المللی موجب گردیده برخی افراد که روزگاری در جهت تقابل با جمهوری اسلامی قدم بر می داشتند با اذعان به اشتباه خود بار دیگر دست دوستی خود را به سوی ملت ایران دراز کنند.

امیرحسین جهانشاهی، ایرانی ثروتمندی که در سال‌های پس از 88 نامش به عنوان یکی از تلاش کنندگان برای براندازی نظام مطرح بود، چندی پیش در یک کنفرانس خبری گفت: تعقیب هر برنامه سیاسی به منظور براندازی جمهوری اسلامی کمتر از خیانت نیست.

وی با دفاع از رویکرد یک سال گذشته‌ نظام در عرصه‌ داخلی و مذاکرات بین‌المللی گفته است: برداشتن تحریم‌های اقتصادی در پی 35 سال رفتار تحقیرآمیز از سوی غرب و برخی کشورهای همسایه، فصل جدیدی را در تاریخ ملت ما باز خواهد کرد.

جهانشاهی که چند سال پیش مواضعی علنی در جهت براندازی جمهوری اسلامی اتخاذ کرده بود، با تشکیل سازمان موج سبز و تلوزیون رها مخالفت خود را نسبت به سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی نشان می‌داد در تازه‌ترین اقدام خود در بیانیه‌ای خبر از انحلال این سازمان و شبکه یاد شده داد.

وی با بیان ادعای بازگشت به ایران گفت: اینجانب تصمیمم برای التزام به فعالیت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی، توقف فعالیت این رسانه را در آخر سال جاری میلادی اعلام میكنم و امیدوارم این اقدام، پایانی برای شروع دوباره باشد.

وی تاکید کرد: برای تامین رفاه مردم در ایرانی آباد و قدرتمند امروز با در نظر گرفتن تجربیات هولناک اخیر در منطقه، آنچه در مقابل قرار دارد،فعالیت های کسانی است که در خارج از کشور تحت لوای تغییر حکومت می توانند با تغافل نسبت به واقعیت هاى موجود، مملکت را نهایتا بسوی هرج و مرج و تجزیه بکشانند و چنانكه در كنفرانس خبرى هم گفتم این کمتر از خیانت نیست.

کد N641182