دریادار سیاری:

اقتدار ایران در رزمایش محمد رسول الله (ص)به نمایش در می آید

سیاسی

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در رزمایش مشترک نیروهای زمینی، دریایی و هوایی ارتش وحمایت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا با عنوان محمد رسول الله (ص) به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری با اشاره به رزمایش محمد رسول الله (ص) اظهارداشت: در این رزمایش اقتدار ایران در دریا، زمین ، زیر دریا و آسمان به نمایش درخواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه رزمایش یادشده از چهارم دی ماه جاری آغاز می شود، گفت: در این رزمایش نیروی دریایی از انواع ادوات و سلاح های نظامی خود استفاده می کند تا اقتدار ایران اسلامی را در عرصه آب ها به نمایش بگذارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: در این رزمایش انواع ناوها، ناوشکن ها، زیردریایی ها، موشک ها، هواپیماها، بالگردها و دیگر ادوات نیروی دریایی ارتش با هدف ارتقا توان رزمی این نیرو در بخش های مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دریادار سیاری خاطرنشان کرد: نیروهای ما اکنون در حال انجام تمرین های مورد نظر و آماده سازی خود برای برگزاری رزمایش یادشده به بهترین شکل و متناسب با اهداف پیش بینی شده، هستند.

رزمایش محمد رسول الله (ص) با شعار نمایش اقتدار و صلح و دوستی پایدار در سایه وحدت اسلامی و منطقه ای توسط نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران از چهارم دی ماه به مدت شش روز در منطقه ای به وسعت دو میلیون و 200 هزار کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا پایین خلیج عدن برگزار می شود.