رئیس‌ جمهور: امیدواریم تصمیمات سفر به خراسان جنوبی، منشأ تحولات مثبت باشد

رييس‌جمهور, خراسان جنوبي

رئیس‌جمهور کشورمان در بدو ورود به استان خراسان جنوبی اظهار کرد: بسیار خوشحالیم که فرصتی پیش آمد تا از شهر تاریخی بیرجند و استان سرافراز خراسان جنوبی بازدیدی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در ابتدای ورود به استان خراسان جنوبی، در قالب یازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید در فرودگاه بین‌المللی بیرجند با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ربیع الاول اظهار کرد:‌بسیار خوشحالیم که فرصتی پیش آمد تا از شهر تاریخی بیرجند و استان سرافراز خراسان جنوبی بازدیدی داشته باشیم و مردم بزرگوار و سخت‌کوش استان را زیارت کنیم و به سخنان و مطالبات آنها گوش دهیم.

وی اضافه کرد: در این سفر طرحهایی که دولت برای توسعه استان در جلسات متعدد مورد بحث و بررسی انجام داده است به عرض مردم این استان می‌رسانیم.

رئیس جمهور با ابراز امیدواری از سودمند بودن این سفر خاطرنشان کرد:‌ ان‌شاء‌الله در مدت کوتاهی که با مردم و نخبگان و مسئولین این شهر خواهیم داشت، به بحث و بررسی مسائل بپردازیم.

وی در پایان تصریح کرد: تردیدی ندارم این سفر و تصمیماتی که طی آن اتخاذ می‌شود منشأ تحول مثبتی برای استان عزیز و مردم خراسان جنوبی خواهد بود. ان‌شاءالله شاهد توسعه‌ای که مورد نظر مردم است در آینده به کمک مردم خواهیم رساند.

انتهای پیام
کد N640294