رصد پرواز هواپیماهای رادارگریز شناسایی دشمن در دو روز گذشته

فارس نوشت:

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء با اشاره به اخطارهای متعدد به هواپیماهای شناسایی نیروهای فرامنطقه‌ای در طول ۲ روز گذشته، گفت: تمامی تحرکات دشمن در خارج از مرزها را رصد می‌کنیم و در صورت نیاز پاسخ لازم را می‌دهیم.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در منطقه رزمایش مشترک محمد رسول الله ضمن بازدید از یگان‌های قرارگاه پدافند هوایی در منطقه رزمایش، گفت: برگزاری شش رزمایش بزرگ در طول شش سال از بدو تاسیس قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) نشان از توانمندی و اقتدار این قرارگاه دارد.

او با اشاره به اخطارهای متعدد در طول 2 روز گذشته به هواپیماهای شناسایی نیروهای فرامنطقه‌ای، گفت: با بهره‌گیری از رادارهای بومی که توسط دانشمندان جوان و متخصصین قرارگاه پدافند هوایی ساخته شده است به خوبی می توانیم تمامی تحرکات دشمن در خارج از مرزها را رصد کنیم و در صورت نیاز پاسخ لازم را بدهیم.

جانشین فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: اخطار به هواپیماهای رادار گریز U2 خود موید این مطلب است که این نوع هواپیما به راحتی در دید رادارهای ما قرار می گیرد و کشف می‌شود.

 


23231

 

کد N639981