با پس گرفتن اسناد و مدارک ؛

خانه احزاب به برگزاری مجمع ششم نزدیک می‌شود

خانه احزاب

رئیس خانه احزاب در دور پنجم اظهار کرد: اسناد و مدارک خانه احزاب را که پیش از این مسوولان وزارت کشور دولت قبل مصادره کرده بودند را تحویل گرفتیم و در فرصت مناسب پیگیری های لازم را برای برگزاری مجمع عمومی ادامه خواهیم داد.

حسین کاشفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌های شورای مرکزی خانه احزاب و جلساتی که با مسوولان وزارت کشور داشتیم اسناد و مدارک خانه احزاب را تحویل گرفته‌ایم و با این روند به برگزاری مجمع ششم نزدیک‌تر می‌شویم.

وی با بیان این‌که از سوی وزارت کشور قول‌هایی مبنی بر در اختیار گذاشتن محل مناسب نیز به ما داده شده است گفت: امیدواریم پیگیری‌های ما در این راستا نیز نتیجه دار باشد.

رئیس خانه احزاب در دور پنجم در ادامه تاکید کرد: خانه احزاب متعلق به همه احزاب کشور است و یک تشکل سلفی و نه سیاسی محسوب می‌شود.

کاشفی درباره فعالیت عده‌ای برای شکل دهی یک باشگاه احزاب جدید و ادعای این عده مبنی بر این‌که فعالیت خانه احزاب از حیز انتفاع ساقط شده است اظهار کرد: این دوستان باید از اتفاقاتی که در کشور می افتد، درس بگیرند و در جهت رشد کشور قدم بردارند و نباید این طور باشد که ما به گذشته برگردیم و همواره نگاهمان به پشت سرمان باشد. لازم است تا به آینده نگاه کنیم و به جای این‌که آرزو کنیم دیگری نباشد با انسجام مسیر پیش رو را طی کنیم.

وی با بیان این‌که ‌خانه احزاب متعلق به همه است و این طور نیست که فقط این خانه مختص اصلاح طلبان باشد، در این جا صف بندی نداریم، افزود: توصیه من به دوستانی که خود را فرهیخته می‌دانند و کار حزبی کرده‌اند، این است که بر این نکته توجه کنند که با حذف دیگری کشور اداره نمی‌توان کرد و اگر چنین نگاهی وجود داشته باشد ما همه جا شاهد جدایی ها و چند دستگی ها خواهیم بود. این در حالی است که ما برای وصل و نه جدایی آمده‌ایم.

رئیس خانه احزاب در دور پنجم در ادامه وجود انسجام در راستای مدنظر قرار دادن وحدت ملی را یک ضرورت خواند و گفت: جدا کردن خانه احزاب و به فکر تشکیل باشگاه احزاب افتادن باعث ایجاد تفرقه است و این درحالی است که باید تحمل یکدیگر را داشته باشیم.

انتهای پیام

کد N639288