بوکو حرام فیلمی از کشتار غیرنظامیان را منتشر کرد

فیلم ویدئویی تازه منتشر شده از شبه نظامیان بوکوحرام نشان می‌دهد که افراد مسلح این گروه غیر نظامیانی را در یک خوابگاه به رگبار گلوله می‌بندند و یکی از رهبران آن‌ها می‌گوید که این افراد چون «کافر» هستند، کشته می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، در این فیلم اجساد بسیاری نشان داده می‌شود که تعدادی از آن‌ها همچنان در حال جان دادن هستند اکثر این قربانیان مرد بودند.

رهبر این گروه در پیامی گفت: تمامی حملات و بازداشت‌های آتی کافران نیز به همین شکل خواهد بود از الان به بعد کشتن، قتل عام، تخریب و بمباران وظیفه ما در تمامی حملاتمان است.

این فیلم دو روز پس از فرار روستاییان و گزارش‌هایی از کشته شدن سالمندان این روستا در دو مدرسه واقع منتشر شده است.

این فیلم مربوط به خوابگاه دانشگاهی در شهر «باما» واقع در 60 کیلومتری شمال غووزا است. بوکوحرام بارها مدارس و دانش آموزان و دانشجویان را هدف گرفته است.

پیش تر این شبه نظامیان به ساکنان روستاها و شهرها گفته بودند که آن تنها دشمنان را می‌کشند و از مردم خواستند تا در این منطقه هم مرز با کامرون که در آنجا خلافت اسلامی به وجود آورده‌اند، در آرامش و صلح زندگی کنند.

در این فیلم، رهبر شبه نظامیان بوکوحرام گفت: حضرت محمد (ص) توصیه کرده که زندانیان باید حبس شوند نه کشته اما ما در حال حاضر زمانی برای حبس زندانیان را نداریم و به همین دلیل است که آن‌ها را می‌کشیم و زمین را به رنگ قرمز در می‌آوریم.

وی افزود: برخی از آن‌هایی که کشته شدند خودشان را مسلمان می‌دانند اما بوکوحرام آنها را کافر می‌داند.

انتهای پیام

کد N638866