رحیمی:

مسئولیت در نظام اسلامی بهترین فرصت برای خدمت صادقانه به مردم است

سیاسی

قزوین- معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: مسئولیت در نظام اسلامی فرصتی مغتنم برای خدمت صادقانه و بی منت به مردم است و مدیران باید همه تلاش خود را برای جلب رضایت مردم بکار گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب رحیمی ظهر دوشنبه در جلسه مدیران و مسئولان شهرستان آوج که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهارداشت: شهدا ولی نعمتان انقلابند و اگر امروز ما و همه کسانی به پست و مسئولیتی رسیده ایم مرهون شهدا هستیم و باید قدردان آنها باشیم.

وی افزود: مسئولیت در نظام اسلامی یک فرصت گذراست که همه باید این مجال را غیمیت شمرده و وظیفه خود را به این نظام و مردم ولایی و خون پاک شهیدان ادا کنیم و بهترین کار خدمت بی منت است.

این مسئول بیان کرد: توجه به معیشت مردم از وظایف مهم دولت خدمتگزار یازدهم است که با کاهش تورم و اجرای برنامه های اقتصادی گامهای مهمی برای تامین معیشت برداشته شده که امیدواریم با همراهی همه اصناف و بازاریان و مردم بتوانیم به اهداف پیش بینی شده دست یابیم.

اقتصاد مقاومتی راهکار نجات کشور

رحیمی در ادامه به اهمیت پیاده کردن اهداف اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در اقتصاد مقاومتی موضوع ریاضت مطرح نیست بلکه مدیریت مصرف و استفاده بهینه از امکانات محور کار است که باید جدی گرفته شود.

این مسئول یادآورشد: همه ما وظیفه داریم با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تکیه بر اقتصاد مقاومتی، پرهیز از اسراف و تبذیر برای تحقق شعار سال و پیشرفت، عمران و آبادانی کشور بیش از گذشته تلاش کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری به آسیبهای اجتماعی ناشی از تهاجم فرهنگی دشمن هم اشاره کرد و اظهارداشت: دشمن با همه امکانات و تجهیزات آشکار و پنهان خود از جمله شبکه های ماهواره ای در صددد است تا باورهای دینی و مذهبی ما را تخریب کند.

وی افزود: در این راستا جوانان کشور از جمله اهداف دشمننان است تا آینده کشور را دچار بحران کنند لذا همه بویژه خاواده ها باید هوشیار باشند و برای مقابله با این تهدید آماده شوند که بهترین کار تقویت اعتقادات دینی و رفتارهای اخلاقی در خانواده و اجتماع است.

این مسئول تصریح کرد: با آموزش و اطلاع رسانی مناسب می توانیم جوانان کشور را در برابر تهاجم فرهنگی غرب مصون کنیم و ترویج فرهنگ شهادت و جبهه و جنگ و تقویت باورهای دینی و اسلامی بهترین راهکار برای کاهش آسیبهاست.

رحیمی یادآورشد: مردم ایران با داشتن روحیه و رفتار بسیجی قادرند همه موانع پیشرفت را از مسیر بردارند و در برابر مشکلات و تهاجم فرهنگی غرب نیز سربلند باشند.

در این جلسه مسئولین و مدیران شهرستان آوج در خصوص مشکلات منطقه از جمله کمبود امکانات و نیروی انسانی درادارات، شیب تند مسیر ورودی شهر آوج و بروز سوانح جاده ای نکاتی را مطرح کردند و خواستار حل آنها شدند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین در ادامه با حضور در  مسجد علی بن ابیطالب(ع) شهر آوج در جمع مردم ولایتمدار این شهر سخنرانی کرد.