عضو جامعه روحانیت مبارز:

دولت به نیازهای معیشتی مردم توجه کند

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دولت به نیازهای معیشتی مردم توجه کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی که در نهمین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت، خطاب به دولت تدبیر و امید اظهار داشت: خطاب به دولت می‌گویم نگذارید گرانی مردم را آزرده کند و به نیازهای معیشتی مردم توجه کنید.

وی افزود: هر چند بسیاری از عقلا و اقتصاددانان معتقدند دولت میراث‌دار برخی تصمیمات اشتباه دولت قبل بوده اما امروز زمام امور در دست دولت است و مردم از گرانی خسته شده‌اند و باید برای معیشت مردم فکری کند.

طباطبایی همچنین با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی از ابتدا تا کنون بر مبانی اصولی حرکت کرده اظهار داشت: اعضای حزب موتلفه اسلامی، هم آنهایی که از دنیا رفتند و هم آنهایی که هستند، همه دین‌دار و پایدار در خط ولایت و پشت سر رهبری بوده و هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی در جلسه‌ای می‌گفت موتلفه‌ای‌ها تنها نیروهای قوی هستند که از ابتدا دنبال دین و انقلاب و همواره نگهبان امام (ره) بودند.

وی افزود: برزگان موتلفه اسلامی باید بیشتر به جوانان میدان دهند و جوانان خوبی نیز در این حزب هستند زیرا نباید چنین نهادی ضربه ببیند.

طباطبایی تاکید کرد: برخی ها از انقلاب خبر ندارند و اصالت انقلاب را نمی شناسند. حفظ اصالت انقلاب بسیار مهم است و نباید بگذاریم تاریخ انقلاب از بین برود.

انتهای پیام

کد N638528