۱
آیت‌الله خاتمی:

ولی‌فقیه تنها محور حق در زمان غیبت امام زمان(عج) است

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی,سید احمد خاتمی

از آغاز ظهور اسلام این شهیدان بودند که از صمیم جان برای رشد مکتب اسلام سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این انقلاب اسلامی نیز مدیون خون شهداست.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ولی‌فقیه تنها محور حق در زمان غیبت امام زمان(عج) است،مردم راه تا آخرین نفر و تا آخرین نفس پای علم ولایت ایستاده‌اند.

به گزارش ایلنا،آیت‌الله سید احمد خاتمی، نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم هجدهمین یادواره سرداران و 120 شهید شهرستان انار با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) بیان کرد: شهیدان محور وحدت ما هستند و نام و یاد آنها پرچم عزت و شرف کشور است.

وی افزود: از آغاز ظهور اسلام این شهیدان بودند که از صمیم جان برای رشد مکتب اسلام سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این انقلاب اسلامی نیز مدیون خون شهداست.

خاتمی با بیان اینکه پدران و مادران شهیدان چشم و چراغ ملت هستند٫ تصریح: خانواده معزز شهدا همچنان استوار و محکم، حافظ و پیرو خون شهدا و خط ولایت خواهند بود.

وی عنوان کرد: ولی‌فقیه تنها محور حق در زمان غیبت امام زمان(عج) است، این مردم راه خودشان را پیدا کرده‌اند و آن هم راه ولایت است تا آخرین نفر و تا آخرین نفس پای علم ولایت ایستاده‌اند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.