آقایان مصباح، جنتی، احمد خاتمی، موحدی کرمانی! اگر نسبت به امام و شهیدبهشتی ادای دین نمی کنید، لااقل...

حسین شریعتمداری, محمد علی موحدی کرمانی, شهید دکتر سید محمد بهشتی, سید احمد خاتمی, محمد تقی مصباح یزدی, احمد جنتی, محمد حسین صفار هرندی, اکبر هاشمی رفسنجانی

پرویز امینی که چندسالی است از سوی برخی رسانه های اصولگرا به عنوان یک تحلیل گر سیاسی معرفی و با وی مصاحبه های زیادی انجام شده و در میزگردهای متعددی شرکت کرده،آخرین نامه اش با سانسور شدید مواجه شد.

نامه وی خطاب به آقایان مصباح، احمدخاتمی، موحدی کرمانی و ... که علیه سخنان آیت الله سیدمحمدخامنه ای نوشته شده بود در اغلب رسانه های اصولگرا بایکوت شد.


متن نامه پرویز امینی به شرح زیر است:

جضرات آقایان جنتی، مصباح یزدی، حائری شیرازی، موحدی کرمانی، خاتمی، حدادعادل، شریعتمداری، هرندی، توکلی، جلیلی و دیگر خانم‌ها و آقایان اصولگرا و انقلابی


چند روز از انتشار مطلبی که امام در آن کانالیزه معرفی و توسط دیگران اداره می‌شده است (ادعای همیشگی نهضت آزادی و جریان منتظری که تا جعل دست خط امام توسط سید احمد آقا پیش رفت) و شهید بهشتی تمامیت خواه و لیبرال (ادعای بنی صدری‌ها و متحجرین) و هاشمی در رقابت با منتظری دنبال بستن با آمریکا بوده است (تا این حد که مهدی هاشمی معدوم قربانی این رقابت شده است)، می‌گذرد و شما زبان در کام برده‌اید و انگار نه انگار.

در این مطلب هم به امام و هم به شهید بهشتی و هم به تاریخ انقلاب و هم به هاشمی ظلم شده است و تا این زمان همه ادعای انقلابی و خط امامی و اصول گرایی شما زیر سؤال است. شما رقیب سیاسی خود را به استفاده ابزاری از امام متهم می‌کردید و الان خود شما با سکوت خود درباره این اظهارات به همین اتهام متهمید.


شما متهمید که رقابت با هاشمی آنقدر برای شما موضوعیت دارد که می‌توان از کنار ظلم به امام در برابر حمله به هاشمی گذشت و خم به ابرو نیاورد. شما متهمید مخالفت با کسی مثل هاشمی آنچنان موضوعیت دارد که می‌توان انصاف و جوانمردی درباره او را زیر پا گذاشت.

آقایان و خانم‌ها اگر نسبت به امام و شهید بهشتی و تاریخ انقلاب و انصاف و جوانمردی احساس دین نمی‌کنید، لااقل برای رفع اتهام از خودتان با این اظهارات تعیین تکلیف کنید و موضع مشخص بگیرید.


کد N637145