ابوترابی فرد:

باید در ورزش کار را به دست شایستگان سپرد

سیاسی

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درخصوص تخصیص بودجه ورزش در سال 94 نگاه ویژه‌ای به ورزش پایه خواهد داشت

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد در حاشیه مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات واترپلوی جام باشگاه های آسیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ میزبانی این رقابت‌ها قطعا فرصت خوبی است که می‌تواند به توسعه این رشته در ایران و میادین بین المللی کمک کند. ما در واترپلو صاحب نام هستیم و امیدوارم واترپلوی ایران در رقابت‌های آینده در جایگاهی که شایستگی آن را دارد قرار گیرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی درباره حمایت‌های مجلس از توسعه ورزش‌های پایه در ایران گفت: اولین گام این است که کار را به دست صاحبان فکر و افراد با انگیزه بسپاریم و با سپردن کار به دست شایستگان آن‌ها را در رسیدن به موفقیت یاری کنیم. در فراکسیون ورزش مجلس درخصوص بودجه سال 94 ورزش قطعا نگاه ویژه‌ای به ورزش پایه صورت خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: قطعا حمایت ویژه از ورزشکاران به درخشش آن‌ها در رقابت‌های بین المللی کمک خواهد کرد و موفقیت آن‌ها به میزان حمایت‌ها بستگی دارد امیدوارم با ادامه حمایت‌های نمایندگان مجلس و نگاه ویژه آن‌ها ورزشکاران ما موفقیت‌های بیشتری را در عرصه‌های بین‌المللی کسب کنند.

انتهای پیام

کد N637060