به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛

ویژه برنامه سوگواری 28 صفر صبح فردا در مصلای تهران برگزار می‌شود

سیاسی

این گردهمایی معنوی، از ساعت 10 صبح با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید آغاز می‌شود و پس از قرائت زیارت حضرت رسول اکرم (ص) و اقامه عزاداری و مرثیه‌خوانی حجت الاسلام والمسلمین صدیقی به سخنرانی خواهد پرداخت

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با فرارسیدن 28 صفر و ایام سوگواری پیامبر اعظم (ص) و دو سبط گرامی‌اش، حضرت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی بن موسی الرضا (ع)، مراسم بزرگ سوگواری با حضور گسترده هیئت‌های عزاداری نیروهای مسلح به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

این مراسم با حضور بیش از 20 هزار نفر از کارکنان و خانواده‌های ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و وزارت دفاع از ساعت 8:30 دقیقه یکشنبه 30 آذرماه برابر با 28 صفر در قالب دسته‌های عزاداری از مراکز عمده و شهرک های مسکونی نیروهای مسلح آغاز و پس از طی مسیرهای پیش‌بینی شده به سمت مصلای امام خمینی (ره) ادامه پیدا خواهد کرد.

مراسم رسمی این گردهمایی معنوی، از ساعت 10 صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید توسط یکی از قاریان برتر ارتش آغاز می‌شود و پس از قرائت زیارت حضرت رسول اکرم (ص) و اقامه عزاداری و مرثیه‌خوانی، حجت الاسلام و المسلمین صدیقی، امام جمعه موقت تهران به سخنرانی خواهد پرداخت. در پایان نیز سوگواران اهل بیت (ع) نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه خواهند کرد.