در خطبه‌های نماز جمعه مطرح شد

توصیه‌های موحدی کرمانی به سردمداران آمریکایی

نماز جمعه,موحدي‌كرماني

خطیب نماز جمعه این هفته تهران خطاب به آمریکا و حامیان او نکاتی را متذکر شد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران خطاب به آمریکا و حامیان او نکاتی را متذکر شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران خطاب به آمریکا و غرب، اظهار کرد: تا دیر نشده نصیحت ایران را بپذیرید و بیشتر فکر کنید. عقل را دفن نکنید. تا کی می خواهید به تبعیض نژادی ادامه دهید و تا کی انسان‌های رنگین ‌پوست در خیابان‌های آمریکا جمع شوند و بگویند ما را نکشید. این زیبنده شما نیست که با مردمی که در کشورتان زندگی می‌کنند اینچنین رفتاری داشته باشید.

وی افزود: آمریکا تا کی می‌خواهد از این اسرائیل کودک کش حمایت کند و تا کی زندان‌های خودش را از مظلومین پر کند و این درحالی است که متأسفانه برخی از مسئولان‌شان به این شکنجه کردن‌ها افتخار می‌کنند.

موحدی کرمانی خطاب به آمریکا با بیان این‌که تا کی می‌خواهید در مورد ایران دروغ بگویید و تکرار کنید که ایران حقوق بشر را رعایت نمی‌کند و حامی تروریسم است، خاطرنشان کرد: این دروغ‌ها شما را رسوا می‌کند. از اشتباهاتی که کردید پند بگیرید. شما در مورد کوبا هم با تحریم‌هایتان می‌خواستید این کشور را به زمین بزنید اما خودتان به اشتباهتان پی بردید. در همین راستا وزیر امور خارجه آمریکا آقای کری رسماً گفت که ما با تحریم می‌خواستیم کوبا را منزوی کنیم اما خودمان منزوی شدیم.

ادامه دارد...

کد N635356