طی پیامی صورت گرفت؛

پیام تسلیت سرلشکر جعفری به فرمانده کل ارتش پاکستان

سیاسی

فرمانده کل سپاه پاسداران شهادت شماری از شهروندان پاکستانی در جنایت تروریستی پیشاور را به فرمانده ارتش این کشور تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران شهادت شماری از شهروندان پاکستانی در جنایت تروریستی پیشاور را به فرمانده ارتش این کشور تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

ژنرال راحیل شریف

فرمانده محترم کل ارتش کشور پاکستان

سلام علکیم و الرحمه الله

حادثه غم انگیز و تاسف بار گروگان گیری و حمله تروریستی به دانش آموزان و معلمان در شهر پیشاور که به شهادت شماری از شهروندان مظلوم و بی گناه پاکستانی انجامید را به جنابعالی، آحاد ملت و دولت کشور دوست و برادر پاکستان تسلیت عرض‌ می‌نمایم.

آشکار است "تروریسم جدید" مرزهای قومیت، ملیت، مذهب، انسانیت، سن و جنس را در نوردیده و نشان می‌دهد خشونت و تروریسم محصول سیاست قدرت‌های سلطه‌گر و مستکبر فرامنطقه‌ای است که منافع و اهداف خود را در تفرقه بین جهان اسلام جستجو می‌کنند.

بی‌تردید مقابله با تروریسم و خشونت در اقصی نقاط جهان به ويژه در ممالک اسلامی نیازمند عزم و اراده‌ای فراگیر و جدی در محکومیت و مقابله مؤثر با پدید آورندگان ترور و تروریسم و دولت‌های حامی جنایات ضد بشری بوده و هم اینک به مثابه یک ضرورت و اولویت اجتناب ناپذیر فراروی مجامع جهانی و نهادهای بین المللی قرار گرفته است که انشاء‌الله با پیشتازی کشورهای مسلمان محقق و توطئه دشمنان اسلام عزیز برای ارائه تصویری خشن از چهره‌ رحمانی دین پیامبر اعظم (ص) نیز خنثی خواهد شد.

علو درجات قربانیان و صبر و شکیبایی خانواده آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی