امیر صباحی‌فرد:

طرح‌های مشترک پدافند هوایی ارتش و سپاه باعث تغییر رفتار دشمنان شده است

سیاست داخلی

قرارگاه پدافند هوایی با همه نیروها در ارتش و سپاه ارتباط جدانشدنی دارد و طرح‌های مختلفی با پدافند هوایی سپاه اجرا کرده و در حال اجرا دارد که باعث تغییر رفتار دشمن در سطح منطقه‌ای شده است.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: با همه نیروها در ارتش و سپاه ارتباط جدانشدنی داشته و طرح‌هایی در حال اجرا داریم که باعث تغییر رفتار دشمن در سطح منطقه‌ شده است.

به گزارش ایلنا، اولین نشست هم‌اندیشی شبکه فرماندهی و کنترل با حضور امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) و جمعی از فرماندهان و مسئولان عملیات و فرماندهی و کنترل نیروهای مسلح در ستاد این قرارگاه برگزار شد.

امیر صباحی‌فرد در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت اربعین حضرت امام حسین(ع) و رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) گفت: همکاری و هماهنگی تنگاتنگی بین نیروهای مسلح و بر اساس دستورالعمل‌ها‌ وجود دارد و قرارگاه پدافند هوایی خود را ملزم می‌داند به عنوان متولی اصلی پدافند انسجام و یکپارچگی بین نیروهای پدافندی ارتش و سپاه را تقویت کند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: قرارگاه پدافند هوایی با همه نیروها در ارتش و سپاه ارتباط جدانشدنی دارد و طرح‌های مختلفی با پدافند هوایی سپاه اجرا کرده و در حال اجرا دارد که باعث تغییر رفتار دشمن در سطح منطقه‌ای شده است.

وی افزود: نمونه بارز این همکاری بین پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش در نشاندن هواپیمای ریگی و نشاندن هواپیمای ایساف بود که اگر این همکاری و انسجام وجود نداشت این موفقیت‌ها بدست نمی‌آمد.

صباحی‌فرد در پایان تصریح کرد: قرارگاه پدافند هوایی در حوزه ماموریت خود با نیروی زمینی و دریایی ارتش در حوزه توپخانه‌ای و اطلاعات و شناسایی و با نیروی انتظامی و بسیج در حوزه دیده‌بانی همکاری تنگاتنگ و نزدیک دارد که این باعث رشد روزافزون دفاع هوایی در کشور شده است.

کد N633318