هیأت وزیران تصویب کرد:

اختصاص 130 میلیارد ریال برای تکمیل عملیات ندامتگاه‌های سمنان، دامغان و بهشهر

هيات دولت

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ 60 میلیارد ریال برای تکمیل و اتمام عملیات ندامتگاه سمنان، 50 میلیارد ریال برای ندامتگاه دامغان و 20 میلیارد ریال برای ندامتگاه بهشهر در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن مصوبه هیأت وزیران به شرح زیر است:

1. مبلغ 60 میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای برای تکمیل و اتمام عملیات ندامتگاه سمنان و مبلغ 50 میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای برای تکمیل و اتمام عملیات ندامتگاه دامغان و مبلغ 20 میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای برای تکمیل و اتمام عملیات ندامتگاه بهشهر از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند ش ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه در اختیار وزارت راه و شهرسازی(سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی) قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

2. سازمان یادشده موظف است گزارش نحوه هزینه کرد اعتبار یادشده را هر سه ماه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ارایه کند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ 20/ 9/ 1393 برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت دادگستری و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.

انتهای پیام

کد N632983