زرگرپور:

شعبه های شهرستانی احزاب باید سریعتر تشکیل شوند

سیاسی

اصفهان - استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه شعبه های شهرستانی احزاب باید هرچه سریعتر تشکیل شوند، گفت: استانداری برای اعطای مجوز به این تشکل ها، طبق مقررات جاری آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول زرگرپور استاندار اصفهان، در سومین نشست کاری خود با تشکل های رسمی سیاسی کشور که به صورت مستقل با سران اصلاح طلب برگزار شد ، اظهار داشت: سیاست دولت تدبیر و امید، اعتدال گرایی است و در این راستا برای حل مشکلات استان نیازمند کمک کلیه ی احزاب سیاسی هستیم.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان 48 حزب و تشکل سیاسی به صورت فعال و نیمه فعال به انجام فعالیت های سیاسی در چارچوب قانون اساسی مشغول هستند، گفت: این گروه ها فعالیت های مثمر ثمری را برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب انجام می دهند.

استاندار اصفهان با اشاره به دیدارهای خود با گروه ها و احزاب سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب در ماه های اخیر گفت: این سلسله نشست ها با هدف هم افزایی و ایجاد نشاط سیاسی در استان، هم به صورت مستقل و هم با حضور کلیه ی سران احزاب برگزار شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: در جلسه ای که در ماه مبارک رمضان و با حضور تمامی احزاب سیاسی استان برگزار شد، بر ایجاد یک کارگروه متشکل از نمایندگان احزاب فعال سیاسی برای حل مشکلات و معضلات استان تاکید شد.

زرگرپور اصفهان با اشاره به لزوم تشکیل هرچه سریعتر این کارگروه، بر ایجاد هماهنگی بین کلیه احزاب سیاسی برای انجام فعالیت ها و همچنین ایجاد نشاط سیاسی در جامعه تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه شعبه های شهرستانی احزاب نیز باید هرچه سریعتر تشکیل شوند، اعلام نمود: استانداری برای اعطای مجوز به این تشکل ها، طبق مقررات جاری آمادگی کامل دارد.

گفتنی است در این جلسه که با حضور روسای 14 تشکل سیاسی شناسنامه دار اصلاح طلب وتعدادی از پیشکسوتان این تشکل ها برگزار شد، حضار به ارائه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص موضوعات مختلف استان پرداختند و آمادگی خود را برای هرگونه کمک و همراهی به مدیریت ارشد استان اعلام داشتند.